Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

VESTVIL AEC SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 25.10.2026 (ANAF)

VESTVIL AEC SRL (CUI 10060310) este înmatriculată din 1997 cu număr ORC J05/1704/1997 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.230 RON și un profit net de 414 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 91,9% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
10060310
Nr. ORC
J05/1704/1997
EUID
ROONRC.J05/1704/1997
Înmatriculată
28 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Jiului 5, Mun. Oradea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
1.230 RON
2025▼ 91,9% față de 2023
Rezultat net
414 RON
2025▼ 83,2% față de 2023
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4100 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (25) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 7 diviziuni
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (2)
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (3)
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (12)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5229 Alte activități anexe transporturilor
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (2)
  • 7111 Activități de arhitectură
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Diviziunea 85 · Învățământ (3)
  • 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
  • 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (2)
  • 9319 Alte activități sportive
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 1.230 414 39.638 1.977 40.885 3.224 —
2024 — -688 39.309 2.585 39.534 2.810 —
2023 15.097 2.459 40.408 3.193 40.713 3.498 —
2022 44.409 38.391 3.179 — 42.609 39.430 —
2021 10.445 9.117 26.258 — 39.544 13.286 —
2020 41.639 40.034 44.570 — 48.739 4.169 —
2019 19.555 -9.273 75.001 — 39.136 -35.865 1
2018 6.897 -17.129 64.049 — 37.457 -26.592 1
2017 — -9.104 45.160 — 35.697 -9.463 1
2016 828 -1.686 41.989 — 41.630 -359 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2023)
Grad de îndatorare
92,48% (2023: 92,03%)
Datorii / Total active (total active: 42.862 RON)
Solvabilitate generală
1,08 (2023: 1,09)
Total active / Datorii (total active: 42.862 RON)
Autonomie financiară
7,52% (2023: 7,97%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 42.862 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0,97% (2023: 5,6%)
Profit net / Total active (total active: 42.862 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
12,84% (2023: 70,3%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
33,66% (2023: 16,29%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre VESTVIL AEC SRL

Reprezentantul firmei este: CUN CĂLIN-VICTOR (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
25.10.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 18.12.1997 Înregistrată din 29.12.1997 ANAF
25.10.2026 Data stării juridice 18.12.1997 29.12.1997 ANAF
25.10.2026 Cod CAEN principal 4120 4100 ANAF