Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LO - MA PROD COM 98 SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 25.10.2026 (ANAF)

LO - MA PROD COM 98 SRL (CUI 10640643) este înmatriculată din 1998 cu număr ORC J40/5465/1998 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4120, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.200 RON și un profit net de 791 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 95,7% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
10640643
Nr. ORC
J40/5465/1998
EUID
ROONRC.J40/5465/1998
Înmatriculată
28 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. CEAHLAU 23, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
4.200 RON
2025▼ 95,7% față de 2023
Rezultat net
791 RON
2025▼ 93,1% față de 2023
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
3109 Fabricarea de mobilă n.c.a.

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (11) · CAEN Rev.2 · 2 diviziuni
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (9)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
  • 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 4.200 791 75.215 — 27.656 -47.559 —
2024 — -1.622 74.356 — 25.870 -48.349 —
2023 97.664 11.435 74.519 150 27.642 -46.727 —
2022 — 0 81.431 150 23.119 -58.162 —
2021 — 0 81.430 150 23.118 -58.162 —
2020 — 0 81.430 150 23.118 -58.162 —
2019 — 0 81.430 150 23.118 -58.162 —
2018 — 0 81.430 150 23.118 -58.162 —
2017 — 0 81.459 150 23.147 -58.162 —
2016 — 0 81.459 150 23.147 -58.162 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2023)
Grad de îndatorare
271,97% (2023: 268,13%)
Datorii / Total active (total active: 27.656 RON)
Solvabilitate generală
0,37 (2023: 0,37)
Total active / Datorii (total active: 27.656 RON)
Autonomie financiară
-171,97% (2023: -168,13%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 27.656 RON)
Rentabilitate active (ROA)
2,86% (2023: 41,14%)
Profit net / Total active (total active: 27.656 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
18,83% (2023: 11,71%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LO - MA PROD COM 98 SRL

Reprezentantul firmei este: LORENŢ ST. MARIUS CĂTĂLIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025