1001 SRL
1001 SRL (CUI 10818954) este înmatriculată din 1998 cu număr ORC J1998006938401 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (cod CAEN 5520). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 462.743 RON, un profit net de 86.315 RON și un număr mediu de 4 salariați. Cifra de afaceri e practic neschimbată față de 2024 (+0,5%).
Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.
- CUI
- 10818954
- Nr. ORC
- J1998006938401
- EUID
- ROONRC.J1998006938401
- Înmatriculată
- 28 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (5520 — Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.
- 5611 Restaurante
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- 5611 Restaurante
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- 5640 Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 462.743 | 86.315 | 117.249 | 3.463 | 288.961 | 175.175 | 4 |
| 2024 | 460.362 | 96.144 | 228.369 | 570 | 316.658 | 88.859 | 4 |
| 2023 | 357.885 | 2.567 | 367.472 | 0 | 360.187 | -7.285 | 3 |
| 2022 | 369.137 | 69.768 | 428.343 | 32.936 | 385.555 | -9.852 | 3 |
| 2021 | 276.492 | 47.507 | 551.583 | 50.202 | 421.761 | -79.620 | 4 |
| 2020 | 222.518 | 1.963 | 584.299 | 62.864 | 394.308 | -127.127 | 4 |
| 2019 | 282.359 | 32.666 | 575.426 | 62.864 | 383.472 | -129.090 | 6 |
| 2018 | 357.155 | 22.779 | 537.606 | 46.330 | 329.520 | -161.756 | 6 |
| 2017 | 643.366 | -93.211 | 704.881 | 46.330 | 474.016 | -184.535 | 8 |
| 2016 | 1.015.650 | -137.281 | 703.569 | 44.829 | 567.416 | -91.324 | 9 |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre 1001 SRL
Reprezentantul firmei este: NAS MARIANA (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .