Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

INAVO VISION S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 10.10.2026 (ANAF)

INAVO VISION S.R.L. (CUI 11071791) este înmatriculată din 1998 cu număr ORC J40/9256/1998 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (cod CAEN 4791). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 190.148 RON, o pierdere netă de 11.752 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 9,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
11071791
Nr. ORC
J40/9256/1998
EUID
ROONRC.J40/9256/1998
Înmatriculată
28 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. George Bacovia 28, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
190.148 RON
2025▼ 9,7%
Rezultat net
-11.752 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice
  • 9512 Repararea echipamentelor de comunicații
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (4)
  • 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice
  • 9512 Repararea echipamentelor de comunicații
  • 9521 Repararea aparatelor electronice de uz casnic
  • 9522 Repararea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2017. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 190.148 -11.752 26.619 14.136 79.651 74.164 1
2024 210.510 12.646 11.911 12.065 85.762 85.916 1
2023 209.335 24.710 11.900 11.689 73.481 73.270 1
2022 177.005 37.228 18.818 11.689 55.495 48.366 1
2021 67.743 6.617 20.597 11.689 28.085 19.177 1
2020 3.071 -90 8.349 11.689 9.130 12.470 1
2019 — 0 1.201 11.689 1.872 12.360 —
2018 — 0 1.000 11.689 1.871 12.560 —
2016 — 0 1.000 11.689 1.871 12.560 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
28,38% (2024: 12,18%)
Datorii / Total active (total active: 93.787 RON)
Solvabilitate generală
3,52 (2024: 8,21)
Total active / Datorii (total active: 93.787 RON)
Autonomie financiară
79,08% (2024: 87,82%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 93.787 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-12,53% (2024: 12,93%)
Profit net / Total active (total active: 93.787 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-15,85% (2024: 14,72%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-6,18% (2024: 6,01%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre INAVO VISION S.R.L.

Reprezentantul firmei este: PETCU ALEXANDRU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025