Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ROMAVIAS SERVCOM 93 SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 21.10.2026 (ANAF)

ROMAVIAS SERVCOM 93 SRL (CUI 11209542) este înmatriculată din 1998 cu număr ORC J1998010352406 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Creșterea păsărilor (cod CAEN 0147). În 2020, firma a raportat o pierdere netă de 15.948 RON și un număr mediu de 1 salariat.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
11209542
Nr. ORC
J1998010352406
EUID
ROONRC.J1998010352406
Înmatriculată
28 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Ion Mihalache 106, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2020).

Cifra de afaceri
—
2020
Rezultat net
-15.948 RON
2020
Angajați
1
2020– 0,0%

Activitate

CAEN principal
0147 Creșterea păsărilor
Secțiunea A · Diviziunea 01 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2020
7311 Activități ale agențiilor de publicitate

În bilanțul pe 2020, firma a declarat un cod diferit de cel de la ONRC (0147), dar fără cifră de afaceri raportată — nu se poate stabili care activitate este preponderentă.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.1, neredeclarate în versiunea firmei
  • 7413 Activități de studiere a pieței și de sondaj
  • 7414 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 74 · Alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (3)
  • 7413 Activități de studiere a pieței și de sondaj
  • 7414 Activități de consultanță pentru afaceri și management
  • 7440 Publicitate

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 1.001 — 2.782 1.781 —
2024 — 0 1.001 — 2.782 1.781 —
2023 — 0 1.001 — 2.782 1.781 —
2022 — 19.595 1.001 — 2.782 1.781 —
2021 — -8.303 23.269 2.100 3.355 -17.814 —
2020 — -15.948 23.755 4.201 10.043 -9.511 1
2019 — -16.262 23.449 — 29.886 6.437 1
2018 32 -14.811 23.427 — 46.126 22.699 1
2017 14.343 -17.071 24.934 — 62.475 37.509 1
2016 14.556 -23.785 25.266 — 79.878 54.580 1

Indicatori financiari

bilanț 2020 (vs 2019)
Grad de îndatorare
166,77% (2019: 78,46%)
Datorii / Total active (total active: 14.244 RON)
Solvabilitate generală
0,6 (2019: 1,27)
Total active / Datorii (total active: 14.244 RON)
Autonomie financiară
-66,77% (2019: 21,54%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 14.244 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-111,96% (2019: -54,41%)
Profit net / Total active (total active: 14.244 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
— (2019: -252,63%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2019-2020
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2020). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ROMAVIAS SERVCOM 93 SRL

Reprezentantul firmei este: DAMIAN AUREL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2020
Data Câmp Înainte După Sursă
21.10.2026 Cod CAEN principal 7311 (clasificarea noastră, din bilanț) 0147 ANAF
29.09.2026 Cod CAEN principal — 7311 Verti, din bilanț

„Verti, din bilanț" înseamnă o clasificare făcută de noi din codul declarat în bilanț, nu o schimbare în registre.