MV INVESTMENTS SRL
MV INVESTMENTS SRL (CUI 11220516) este înmatriculată din 1998 cu număr ORC J1998010549404 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Repararea și întreținerea autovehiculelor (cod CAEN 9531). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 913.398 RON, un profit net de 52.061 RON și un număr mediu de 3 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 20,7% față de 2024.
Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.
- CUI
- 11220516
- Nr. ORC
- J1998010549404
- EUID
- ROONRC.J1998010549404
- Înmatriculată
- 28 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.
- 2553 Operațiuni de mecanică generală
- 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
- 2553 Operațiuni de mecanică generală
- 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 7120 Activități de testări și analize tehnice
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
- 8122 Activități specializate de curățenie
- 8123 Alte activități de curățenie
Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.
- 2562 Operațiuni de mecanică generală (CAEN Rev.2)
- 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
- 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 8129 Alte activități de curățenie (CAEN Rev.2)
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 913.398 | 52.061 | 110.595 | 22.230 | 166.942 | 78.577 | 3 |
| 2024 | 756.870 | 5.861 | 85.188 | 18.217 | 93.486 | 26.515 | 2 |
| 2023 | 454.715 | -68.830 | 90.044 | 32.969 | 77.671 | 20.654 | 1 |
| 2022 | 486.080 | 45.483 | 171.259 | 69.944 | 190.799 | 89.484 | 2 |
| 2021 | 277.731 | 3.981 | 149.163 | 89.884 | 103.280 | 44.001 | 1 |
| 2020 | 269.630 | 31.032 | 17.713 | 1.947 | 56.008 | 40.242 | 1 |
| 2019 | 47.063 | 18.819 | 26.877 | 1.947 | 34.141 | 9.211 | — |
| 2018 | — | 0 | 17.274 | 1.154 | 6.312 | -9.808 | — |
| 2017 | — | 0 | 17.274 | 1.154 | 6.312 | -9.808 | — |
| 2016 | — | 0 | 17.274 | 1.154 | 6.312 | -9.808 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre MV INVESTMENTS SRL
Reprezentantul firmei este: HABINA ROXANA (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 01.08.2026 | Cod CAEN principal | 4791 | 9531 | ANAF |