Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TASILENI CAFFE SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 12.10.2026 (ANAF)

TASILENI CAFFE SRL (CUI 11285116) este înmatriculată din 1998 cu număr ORC J1998002713138 și are sediul în județul Constanța. Activitatea principală: Baruri și alte activități de servire a băuturilor (cod CAEN 5630). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 8.483 RON și un profit net de 3.829 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 41,5% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
11285116
Nr. ORC
J1998002713138
EUID
ROONRC.J1998002713138
Înmatriculată
27 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Şerban Vodă 13, Mun. Constanţa Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
8.483 RON
2025▼ 41,5%
Rezultat net
3.829 RON
2025▼ 41,7%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (5630 — Baruri și alte activități de servire a băuturilor). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (8) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 5 diviziuni
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (3)
  • 5610 Restaurante
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a.
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 8.483 3.829 502.044 4.701 80.395 -416.948 —
2024 14.511 6.564 491.864 4.701 66.387 -420.776 —
2023 34.775 13.004 481.710 4.701 49.669 -427.340 —
2022 33.991 11.467 477.884 4.701 32.838 -440.345 —
2021 35.193 9.561 463.030 4.869 6.350 -451.811 —
2020 27.437 7.725 472.131 5.071 5.688 -461.372 —
2019 46.341 13.335 474.784 5.273 414 -469.097 —
2018 43.335 -34.204 507.716 5.475 19.808 -482.433 2
2017 51.638 -31.920 477.692 4.701 24.761 -448.230 2
2016 34.037 -33.407 460.739 4.701 39.728 -416.310 2

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
589,97% (2024: 691,91%)
Datorii / Total active (total active: 85.096 RON)
Solvabilitate generală
0,17 (2024: 0,14)
Total active / Datorii (total active: 85.096 RON)
Autonomie financiară
-489,97% (2024: -591,91%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 85.096 RON)
Rentabilitate active (ROA)
4,5% (2024: 9,23%)
Profit net / Total active (total active: 85.096 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
45,14% (2024: 45,23%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TASILENI CAFFE SRL

Reprezentantul firmei este: POLIFRON TĂNASE (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025