Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

HALI SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

HALI SRL (CUI 11385573) este înmatriculată din 1999 cu număr ORC J04/68/1999 și are sediul în Bacau, județul Bacău. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (cod CAEN 4711). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 22.199 RON și un profit net de 2.172 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 80,5% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
11385573
Nr. ORC
J04/68/1999
EUID
ROONRC.J04/68/1999
Înmatriculată
27 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. 22 Decembrie 3, Mun. Bacău Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
22.199 RON
2024▼ 80,5%
Rezultat net
2.172 RON
2024▼ 95,1%
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (1)
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2024. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 22.199 2.172 144.458 — 23.633 -120.825 —
2023 113.701 43.937 141.138 — 67.933 -73.205 1
2022 122.790 4.095 142.595 — 25.453 -117.142 2
2021 120.470 1.992 157.245 2.790 33.218 -121.237 2
2020 149.983 7.701 172.037 3.720 45.089 -123.228 2
2019 178.320 11.822 162.396 3.720 27.746 -130.930 2
2018 208.805 197 179.931 4.650 32.530 -142.751 2
2017 218.780 3.196 281.150 — 138.201 -142.949 3
2016 176.644 8.214 310.648 — 164.503 -146.145 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
611,26% (2023: 207,76%)
Datorii / Total active (total active: 23.633 RON)
Solvabilitate generală
0,16 (2023: 0,48)
Total active / Datorii (total active: 23.633 RON)
Autonomie financiară
-511,26% (2023: -107,76%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 23.633 RON)
Rentabilitate active (ROA)
9,19% (2023: 64,68%)
Profit net / Total active (total active: 23.633 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
9,78% (2023: 38,64%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre HALI SRL

Reprezentantul firmei este: HADINCA GELU-LUCIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024
Data Câmp Înainte După Sursă
10.08.2026 Plătitoare de TVA Da Nu ANAF
10.08.2026 TVA la încasare Da Nu ANAF