Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

EUROSALUB SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

EUROSALUB SRL (CUI 11400410) este înmatriculată din 1999 cu număr ORC J08/84/1999 și are sediul în județul Brașov. Activitatea principală: Comerț cu ridicata nespecializat (cod CAEN 4690). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 577.651 RON, un profit net de 3.223 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 59,9% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
11400410
Nr. ORC
J08/84/1999
EUID
ROONRC.J08/84/1999
Înmatriculată
27 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Iuliu Maniu 43, Mun. Braşov Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
577.651 RON
2025▲ 59,9%
Rezultat net
3.223 RON
2025▼ 87,0%
Angajați
2
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4690 Comerț cu ridicata nespecializat

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (11) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 5 diviziuni
  • 3312 Repararea mașinilor
  • 3314 Repararea echipamentelor electrice
Diviziunea 33 · Repararea, întreținerea și instalarea mașinilor și echipamentelor (2)
  • 3312 Repararea mașinilor
  • 3314 Repararea echipamentelor electrice
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (3)
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (1)
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule
  • 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (3)
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 577.651 3.223 37.760 159 1.202.214 1.169.055 2
2024 361.179 24.763 341.755 404 1.526.558 1.188.053 2
2023 656.687 30.135 791.195 655 1.951.402 1.163.290 2
2022 9.118.364 1.077.667 5.910.546 823.686 6.220.015 1.133.155 2
2021 4.176.412 504.061 1.145.658 3.037 2.292.630 1.150.009 2
2020 1.647.059 217.153 37.576 2.000 682.575 646.999 1
2019 558.381 8.363 151.025 2.000 580.976 431.951 1
2018 1.183.893 37.946 223.442 18.192 659.114 423.588 1
2017 41.628 -73.117 11.266 39.779 356.004 385.641 1
2016 602.014 -70.662 20.413 61.366 417.243 458.756 2

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
3,14% (2024: 22,38%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
31,84 (2024: 4,47)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
97,23% (2024: 77,81%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
0,27% (2024: 1,62%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
0,28% (2024: 2,08%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
0,56% (2024: 6,86%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre EUROSALUB SRL

Reprezentantul firmei este: SORICI ION (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
14.10.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 22.01.1999 Înregistrată din 02.02.1999 ANAF
14.10.2026 Data stării juridice 22.01.1999 02.02.1999 ANAF