Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

STERIANYSS '99 PRODSERV SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

STERIANYSS '99 PRODSERV SRL (CUI 11594340) este înmatriculată din 1999 cu număr ORC J1999002884408 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (cod CAEN 6820). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 992.420 RON, un profit net de 426.966 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 11,6% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
11594340
Nr. ORC
J1999002884408
EUID
ROONRC.J1999002884408
Înmatriculată
27 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Doamna Ghica 26, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
992.420 RON
2025▲ 11,6%
Rezultat net
426.966 RON
2025▼ 20,6%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Secțiunea M · Diviziunea 68 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (26) · 8 diviziuni
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (13)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4391 Activități de zidărie
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4942 Servicii de mutare
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5224 Manipulări
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (3)
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (4)
  • 8110 Activități de servicii suport combinate
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8123 Alte activități de curățenie
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
  • 4339 Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
  • 8129 Alte activități de curățenie (CAEN Rev.2)
  • 8211 Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
  • 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 992.420 426.966 1.175.561 1.321.653 1.773.590 1.913.725 1
2024 889.130 537.823 619.313 1.203.366 907.742 1.486.760 1
2023 805.526 490.742 206.858 788.192 954.957 1.536.291 1
2022 686.362 311.482 97.332 788.192 359.823 1.045.550 2
2021 600.116 262.699 322.638 801.343 310.977 784.549 2
2020 450.695 291.385 665.202 801.343 388.321 521.850 2
2019 253.289 22.138 828.594 801.343 260.329 230.466 2
2018 306.063 39.905 796.860 830.614 174.574 208.328 3
2017 259.835 50.972 854.075 868.487 161.676 176.088 2
2016 279.058 124.222 911.509 902.291 134.334 125.116 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
37,98% (2024: 29,34%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
2,63 (2024: 3,41)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
61,83% (2024: 70,43%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
13,79% (2024: 25,48%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
22,31% (2024: 36,17%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
43,02% (2024: 60,49%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre STERIANYSS '99 PRODSERV SRL

Reprezentantul firmei este: CIOTA STELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025