Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ROSAB MANAGEMENT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 17.10.2026 (ANAF)

ROSAB MANAGEMENT S.R.L. (CUI 117419) este înmatriculată din 1992 cu număr ORC J1992002129054 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Activități de consultanță pentru afaceri și management (cod CAEN 7022, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 183.402 RON, un profit net de 33.196 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 58,9% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
117419
Nr. ORC
J1992002129054
EUID
ROONRC.J1992002129054
Înmatriculată
34 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Constantin Dobrogeanu Gherea 1, Mun. Oradea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
183.402 RON
2025▲ 58,9%
Rezultat net
33.196 RON
2025▼ 51,5%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Secțiunea M · Diviziunea 70 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (7022 — Activități de consultanță pentru afaceri și management). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (16) · CAEN Rev.2 · 7 diviziuni
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (9)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 66 · Activități auxiliare pentru intermedieri financiare, activități de asigurare și fonduri de pensii (1)
  • 6619 Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 183.402 33.196 208.175 143.677 485.174 420.676 1
2024 115.454 68.506 216.296 143.678 460.097 387.479 1
2023 60.446 21.500 67.037 305.785 80.225 318.973 1
2022 321.651 297.273 382.771 300.000 380.244 297.473 1
2021 — 0 72.623 28.447 6.310 -37.866 —
2020 — 0 72.623 28.447 6.310 -37.866 —
2019 — -18.131 72.623 28.447 6.310 -37.866 1
2018 — -14.476 54.471 28.447 6.288 -19.736 1
2017 — -43 40.038 28.447 6.288 -5.303 —
2016 — 0 40.047 28.447 6.340 -5.260 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
33,1% (2024: 35,82%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
3,02 (2024: 2,79)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
66,9% (2024: 64,18%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
5,28% (2024: 11,35%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
7,89% (2024: 17,68%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
18,1% (2024: 59,34%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ROSAB MANAGEMENT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: SABĂU-ROSIC JIRI (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025