Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TONUS CLUB SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 21.10.2026 (ANAF)

TONUS CLUB SRL (CUI 12175634) este înmatriculată din 1999 cu număr ORC J38/277/1999 și are sediul în Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea. Activitatea principală: Învățământ în domeniul sportiv și recreațional (cod CAEN 8551). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 37.780 RON și un profit net de 4.393 RON. Cifra de afaceri e de 7,6 ori mai mare decât în 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
12175634
Nr. ORC
J38/277/1999
EUID
ROONRC.J38/277/1999
Înmatriculată
27 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Calea lui Traian 148, Mun. Râmnicu Vâlcea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
37.780 RON
2024▲ 655,6%
Rezultat net
4.393 RON
2024▲ 13,3%
Angajați
0
2024

Activitate

CAEN principal
8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
Secțiunea Q · Diviziunea 85 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (1) · CAEN 1998, neredeclarate în versiunea firmei
  • 9262 Alte activități sportive

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2020, 2022–2023, 2025) și ANAF (2021, 2024). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -8.573 18.295 — 25.335 7.040 —
2024 37.780 4.393 10.700 0 26.313 15.613 0
2023 5.000 3.878 622 — 11.845 11.223 —
2022 — 0 0 — 7.345 7.345 —
2021 0 0 23.773 0 31.118 7.345 0
2020 — 0 23.773 — 31.118 7.345 —
2019 — -410 23.773 — 31.118 7.345 —
2018 0 0 23.773 — 31.528 7.755 —
2017 0 -123 23.773 — 31.528 7.755 0
2016 0 0 23.773 — 31.651 7.878 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
40,66% (2023: 5,25%)
Datorii / Total active (total active: 26.313 RON)
Solvabilitate generală
2,46
Total active / Datorii (total active: 26.313 RON)
Autonomie financiară
59,34% (2023: 94,75%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 26.313 RON)
Rentabilitate active (ROA)
16,7% (2023: 32,74%)
Profit net / Total active (total active: 26.313 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
28,14% (2023: 34,55%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
11,63% (2023: 77,56%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TONUS CLUB SRL

Reprezentantul firmei este: DUMITRU NATALIA-ALINA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024