Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

HANGART SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 21.10.2026 (ANAF)

HANGART SRL (CUI 12372679) este înmatriculată din 1999 cu număr ORC J35/909/1999 și are sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală: Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) — cod CAEN 9002, nomenclatorul CAEN Rev.2. În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 7.080 RON și un profit net de 1.058 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 20,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
12372679
Nr. ORC
J35/909/1999
EUID
ROONRC.J35/909/1999
Înmatriculată
27 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Ion Ghica 2, Mun. Timişoara Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
7.080 RON
2025▼ 20,3%
Rezultat net
1.058 RON
2025▲ 181,4%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)
Secțiunea R · Diviziunea 90 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
9003 Activități de creație artistică

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (9002 — Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (6) · CAEN Rev.2 · 4 diviziuni
  • 5819 Alte activități de editare
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Diviziunea 58 · Activități de editare (1)
  • 5819 Alte activități de editare
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (3)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 7.080 1.058 13.222 — 25.529 12.307 —
2024 8.880 376 13.100 — 24.349 11.249 —
2023 — 0 360 — 11.233 10.873 —
2022 — -1.780 360 — 11.233 10.873 —
2021 2.100 532 0 — 12.653 12.653 —
2020 7.382 4.754 581 — 12.702 12.121 —
2019 -809 -4.387 360 0 7.727 7.367 —
2018 11.286 6.439 564 392 11.904 11.732 —
2017 5.795 1.320 169 592 4.870 5.293 —
2016 15.498 7.046 6.562 792 9.743 3.973 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
51,79% (2024: 53,8%)
Datorii / Total active (total active: 25.529 RON)
Solvabilitate generală
1,93 (2024: 1,86)
Total active / Datorii (total active: 25.529 RON)
Autonomie financiară
48,21% (2024: 46,2%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 25.529 RON)
Rentabilitate active (ROA)
4,14% (2024: 1,54%)
Profit net / Total active (total active: 25.529 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
8,6% (2024: 3,34%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
14,94% (2024: 4,23%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre HANGART SRL

Reprezentantul firmei este: SZASZ ENIKO (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025