R & R PROD CON SRL
R & R PROD CON SRL (CUI 12641173) este înmatriculată din 2000 cu număr ORC J2000000044329 și are sediul în județul Sibiu. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 45.992 RON, un profit net de 12.192 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 50,1% față de 2024.
Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).
- CUI
- 12641173
- Nr. ORC
- J2000000044329
- EUID
- ROONRC.J2000000044329
- Înmatriculată
- 26 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4100 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).
- 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
- 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4339 Alte lucrări de finisare
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 45.992 | 12.192 | 6.139 | 660 | 44.207 | 38.728 | 1 |
| 2024 | 92.180 | 20.666 | 14.041 | 2.969 | 52.927 | 49.009 | 1 |
| 2023 | 63.127 | -14.511 | 10.405 | 4.315 | 56.173 | 50.083 | 1 |
| 2022 | 145.593 | 53.152 | 13.806 | 60 | 93.231 | 79.485 | 1 |
| 2021 | 30.180 | 8.021 | 1.770 | 60 | 39.201 | 37.491 | 1 |
| 2020 | 119.286 | 50.519 | 16.819 | 60 | 93.597 | 76.838 | 1 |
| 2019 | 30.525 | 6.638 | 2.696 | 60 | 35.586 | 32.950 | 1 |
| 2018 | 30.895 | 2.396 | 8.407 | 60 | 36.915 | 28.708 | 1 |
| 2017 | 279.204 | 51.872 | 15.106 | 13.003 | 88.574 | 86.633 | 1 |
| 2016 | 70.024 | 32.789 | 11.920 | 18.710 | 51.835 | 59.392 | 1 |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre R & R PROD CON SRL
Reprezentantul firmei este: ROMAN NICOLAE LUCIAN (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 08.08.2026 | Stare de înregistrare (ANAF) | Înregistrată din 26.01.2000 | Înregistrată din 07.02.2000 | ANAF |
| 08.08.2026 | Data stării juridice | 26.01.2000 | 07.02.2000 | ANAF |
| 08.08.2026 | Cod CAEN principal | 4120 | 4100 | ANAF |