SARATURA SRL
SARATURA SRL (CUI 12697530) este înmatriculată din 2000 cu număr ORC J2000000179126 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2023, firma a raportat o pierdere netă de 900 RON.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 12697530
- Nr. ORC
- J2000000179126
- EUID
- ROONRC.J2000000179126
- Înmatriculată
- 26 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).
Activitate
În bilanțul pe 2023, firma a declarat un cod diferit de cel de la ONRC (4100), dar fără cifră de afaceri raportată — nu se poate stabili care activitate este preponderentă.
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -3.541 | 64.802 | — | 146.239 | 81.437 | — |
| 2024 | — | -5.150 | 61.261 | — | 146.239 | 84.978 | — |
| 2023 | 0 | -900 | 56.111 | 0 | 146.239 | 90.128 | 0 |
| 2022 | — | -1.503 | 55.211 | — | 146.239 | 91.028 | — |
| 2021 | — | -2.940 | 12.280 | — | 104.811 | 92.531 | — |
| 2020 | — | -3.074 | 6.580 | — | 102.051 | 95.471 | — |
| 2019 | — | 0 | 3.506 | — | 102.051 | 98.545 | — |
| 2018 | — | -3.505 | 3.506 | — | 102.051 | 98.545 | — |
| 2017 | — | 0 | 0 | 0 | 102.050 | 102.050 | 0 |
| 2016 | 0 | 37.345 | 0 | — | 102.050 | 102.050 | 0 |
Indicatori financiari
bilanț 2023 (vs 2017)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre SARATURA SRL
Reprezentantul firmei este: HODREA DANIEL (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .