Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

EUROSERV SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 13.10.2026 (ANAF)

EUROSERV SRL (CUI 12960490) este înmatriculată din 2000 cu număr ORC J2000000291244 și are sediul în Baia Mare, județul Maramureș. Activitatea principală: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) — cod CAEN 6210. În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.000 RON și un profit net de 667 RON. Cifra de afaceri e practic neschimbată față de 2022 (0,0%).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
12960490
Nr. ORC
J2000000291244
EUID
ROONRC.J2000000291244
Înmatriculată
26 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Dragoş Vodă 2C, Mun. Baia Mare Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
2.000 RON
2023– 0,0%
Rezultat net
667 RON
2023▼ 18,3%
Angajați
—
2023

Activitate

CAEN principal
6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Secțiunea K · Diviziunea 62 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023 divergent
7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

În bilanțul pe 2023, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (6210 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (10) · 8 diviziuni
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
Diviziunea 55 · Hoteluri și alte facilități de cazare (1)
  • 5530 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
Diviziunea 58 · Activități de editare (1)
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (2)
  • 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (2)
  • 9321 Activități ale parcurilor tematice și de distracții
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2020, 2022–2025) și ANAF (2021). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 577 22.379 17.012 38.814 —
2024 — 0 577 22.379 17.012 38.814 —
2023 2.000 667 577 22.379 17.012 38.814 —
2022 2.000 816 450 22.379 16.218 38.147 —
2021 0 0 143 22.379 15.095 37.331 0
2020 — 0 143 22.379 15.095 37.331 —
2019 — 0 143 22.379 15.095 37.331 —
2018 — 0 143 22.379 15.095 37.331 —
2017 1.000 970 143 22.379 15.095 37.331 —
2016 3.000 173 213 22.379 14.195 36.361 —

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
1,46% (2022: 1,17%)
Datorii / Total active (total active: 39.391 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 39.391 RON)
Autonomie financiară
98,54% (2022: 98,83%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 39.391 RON)
Rentabilitate active (ROA)
1,69% (2022: 2,11%)
Profit net / Total active (total active: 39.391 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
1,72% (2022: 2,14%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
33,35% (2022: 40,8%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre EUROSERV SRL

Reprezentantul firmei este: SILAGHI ERIKA-EVA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023