4LESS IMPEX SRL
4LESS IMPEX SRL (CUI 12977506) este înmatriculată din 2000 cu număr ORC J40/4270/2000 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (cod CAEN 4724). În 2017, firma a raportat o cifră de afaceri de 280.030 RON, o pierdere netă de 148.753 RON și un număr mediu de 4 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 53,5% față de 2016.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 12977506
- Nr. ORC
- J40/4270/2000
- EUID
- ROONRC.J40/4270/2000
- Înmatriculată
- 26 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2017).
Activitate
În bilanțul pe 2017, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4724 — Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
- 5610 Restaurante
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 | 553.418 | — | 445 | -552.973 | — |
| 2024 | — | 0 | 553.418 | — | 445 | -552.973 | — |
| 2023 | — | -942 | 553.424 | — | 451 | -552.973 | — |
| 2022 | — | -297 | 562.650 | 10.016 | 603 | -552.031 | — |
| 2021 | — | -298 | 562.650 | 10.313 | 603 | -551.734 | — |
| 2020 | — | -298 | 575.102 | 10.611 | 13.055 | -551.436 | — |
| 2019 | — | -297 | 575.102 | 10.909 | 13.055 | -551.138 | — |
| 2018 | — | -217 | 575.102 | 11.206 | 13.055 | -550.841 | — |
| 2017 | 280.030 | -148.753 | 578.154 | 11.503 | 16.028 | -550.623 | 4 |
| 2016 | 182.461 | -63.092 | 413.757 | 9.073 | 2.814 | -401.870 | 4 |
Indicatori financiari
bilanț 2017 (vs 2016)- Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
- Pierderi consecutive 2016-2017
- Datorii peste total active
Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2017). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre 4LESS IMPEX SRL
Reprezentantul firmei este: POPA NICOLAE (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .