Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

IURO VISION SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 31.10.2026 (ANAF)

IURO VISION SRL (CUI 13445132) este înmatriculată din 2000 cu număr ORC J12/1173/2000 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Fabricarea de mobilă (cod CAEN 3109, nomenclatorul CAEN Rev.2).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
13445132
Nr. ORC
J12/1173/2000
EUID
ROONRC.J12/1173/2000
Înmatriculată
26 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. GHEORGHE DIMA 1, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2020).

Cifra de afaceri
—
2020
Rezultat net
0 RON
2020
Angajați
0
2020

Activitate

CAEN principal
3109 Fabricarea de mobilă n.c.a.
Secțiunea C · Diviziunea 31 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2020
3109 Fabricarea de mobilă n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (6) · CAEN Rev.1, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 3611 Producția de scaune
  • 3612 Producția mobilierului pentru birou și magazine
Diviziunea 36 · Producția de mobilier și alte activități industriale n.c.a. (4)
  • 3611 Producția de scaune
  • 3612 Producția mobilierului pentru birou și magazine
  • 3613 Producția mobilierului pentru bucătării
  • 3614 Producția altor tipuri de mobilier
Diviziunea 51 · Comerț cu ridicata și servicii de intermediere în comerțul cu ridicata (cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete) (2)
  • 5143 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice și de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
  • 5147 Comerț cu ridicata al altor bunuri de consum nealimentare, n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 368.288 39.544 15.788 -311.897 —
2024 — 0 368.288 39.544 15.788 -311.897 —
2023 — -1.000 368.288 39.544 15.788 -311.897 —
2022 — 0 367.288 39.544 15.788 -310.897 —
2021 — 0 367.288 39.544 15.788 -310.897 —
2020 — 0 367.288 39.544 15.788 -310.897 0
2019 — 0 367.288 39.544 15.788 -310.897 0
2018 — 0 377.394 39.544 15.788 -321.003 —
2017 — 0 377.394 39.544 15.788 -321.003 —
2016 — 0 377.394 39.544 15.788 -321.003 —

Indicatori financiari

bilanț 2020 (vs 2019)
Grad de îndatorare
663,79% (2019: 663,79%)
Datorii / Total active (total active: 55.332 RON)
Solvabilitate generală
0,15 (2019: 0,15)
Total active / Datorii (total active: 55.332 RON)
Autonomie financiară
-561,88% (2019: -561,88%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 55.332 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0% (2019: 0%)
Profit net / Total active (total active: 55.332 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2020). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre IURO VISION SRL

Reprezentanții firmei sunt: ROMAN ANUTA (administrator), ROMAN SORIN CLAUDIU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2020