ALTIS IMPEX SRL
ALTIS IMPEX SRL (CUI 13505161) este înmatriculată din 2000 cu număr ORC J2000000575025 și are sediul în județul Arad. Activitatea principală: Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase (cod CAEN 0111). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 51.105 RON, un profit net de 79.641 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri e de 6,7 ori mai mare decât în 2024.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 13505161
- Nr. ORC
- J2000000575025
- EUID
- ROONRC.J2000000575025
- Înmatriculată
- 26 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.
- 0150 Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 0150 Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4335 Alte lucrări de finisare
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4339 Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.2)
Reprezentanți
- Administrator
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2017 și 2018. Surse: MFinanțe (2016, 2019, 2022–2025) și ANAF (2020–2021). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 51.105 | 79.641 | 164.302 | 582.164 | 318.166 | 736.028 | 1 |
| 2024 | 7.659 | 198.901 | 193.033 | 582.164 | 266.701 | 655.832 | — |
| 2023 | — | 60.831 | 277.787 | 582.164 | 152.553 | 456.930 | — |
| 2022 | — | 148.156 | 274.105 | 582.164 | 88.041 | 396.100 | — |
| 2021 | 9.361 | 116.189 | 380.410 | 216.060 | 412.294 | 247.944 | 0 |
| 2020 | 0 | 322.628 | 394.960 | 216.060 | 310.655 | 131.755 | 0 |
| 2019 | 12.000 | -7.692 | 434.691 | 206.310 | 37.508 | -190.873 | — |
| 2016 | 49.293 | 6.030 | 303.862 | 206.309 | 42.131 | -55.422 | 2 |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre ALTIS IMPEX SRL
Reprezentanții firmei sunt: DRI PAOLO (administrator), DI BETTA STEFANIA (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 02.08.2026 | Stare de înregistrare (ANAF) | Înregistrată din 06.11.2000 | Înregistrată din 07.11.2000 | ANAF |
| 02.08.2026 | Data stării juridice | 06.11.2000 | 07.11.2000 | ANAF |