Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

COFETARIA MACUL ROSU SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 15.10.2026 (ANAF)

COFETARIA MACUL ROSU SRL (CUI 1352595) este înmatriculată din 1991 cu număr ORC J1991001169292 și are sediul în Ploiești, județul Prahova. Activitatea principală: închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (cod CAEN 6820). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.732 RON și o pierdere netă de 9.308 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 82,9% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
1352595
Nr. ORC
J1991001169292
EUID
ROONRC.J1991001169292
Înmatriculată
35 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Republicii 112, Mun. Ploieşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
3.732 RON
2025▼ 82,9%
Rezultat net
-9.308 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Secțiunea M · Diviziunea 68 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 3.732 -9.308 7.400 62.587 5.377 60.564 —
2024 21.888 -1.757 149 62.587 18.934 81.372 —
2023 21.296 8.965 2.382 62.587 22.924 83.129 —
2022 20.104 10.593 1.029 69.022 21.171 89.164 —
2021 18.974 10.006 1.383 74.022 5.932 78.571 —
2020 19.337 16.003 12.735 79.022 2.278 68.565 —
2019 18.997 10.185 29.835 79.022 3.376 52.563 —
2018 2.700 -666 40.991 82.500 869 42.378 —
2017 3.600 -1.156 39.500 82.500 44 43.044 —
2016 3.600 -2.769 38.543 82.500 242 44.199 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
10,89% (2024: 0,18%)
Datorii / Total active (total active: 67.964 RON)
Solvabilitate generală
9,18
Total active / Datorii (total active: 67.964 RON)
Autonomie financiară
89,11% (2024: 99,82%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 67.964 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-13,7% (2024: -2,16%)
Profit net / Total active (total active: 67.964 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-15,37% (2024: -2,16%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-249,41% (2024: -8,03%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Pierderi consecutive 2024-2025

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre COFETARIA MACUL ROSU SRL

Reprezentanții firmei sunt: COSTACHE EMILIA (administrator), MIHAI SORIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025