Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MULTIMETAL GRUP SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

MULTIMETAL GRUP SRL (CUI 13565732) este înmatriculată din 2000 cu număr ORC J2000010987405 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Colectarea deșeurilor nepericuloase (cod CAEN 3811). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 64.450 RON și un profit net de 48.558 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 54,3% față de 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
13565732
Nr. ORC
J2000010987405
EUID
ROONRC.J2000010987405
Înmatriculată
25 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Bucureştii Noi 167, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
64.450 RON
2022▼ 54,3%
Rezultat net
48.558 RON
2022▼ 52,6%
Angajați
—
2022

Activitate

CAEN principal
3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase
Secțiunea E · Diviziunea 38 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022 divergent
4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

În bilanțul pe 2022, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (3811 — Colectarea deșeurilor nepericuloase). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (15) · 7 diviziuni
  • 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn
  • 2016 Fabricarea materialelor plastice în forme primare
Diviziunea 16 · Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite (1)
  • 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn
Diviziunea 20 · Fabricarea substanțelor și a produselor chimice (1)
  • 2016 Fabricarea materialelor plastice în forme primare
Diviziunea 33 · Repararea, întreținerea și instalarea mașinilor și echipamentelor (1)
  • 3319 Repararea și întreținerea altor echipamente
Diviziunea 38 · Colectarea, tratarea și eliminarea deșeurilor; activități de recuperare a materialelor reciclabile (7)
  • 3812 Colectarea deșeurilor periculoase
  • 3821 Recuperarea materialelor reciclabile
  • 3822 Producția de energie (electrică sau termică) prin tratarea deșeurilor (inclusiv prin incinerare)
  • 3823 Alte activități de tratare a deșeurilor
  • 3831 Incinerarea deșeurilor fără producție de energie
  • 3832 Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuri
  • 3833 Alte activități de eliminare a deșeurilor
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4687 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (2)
  • 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (2)
  • 5210 Depozitări
  • 5224 Manipulări

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2024. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 — 0 114.504 1 6.272 -108.231 —
2023 — 450 114.504 1 6.272 -108.231 —
2022 64.450 48.558 99.360 1 16.972 -82.387 —
2021 140.976 102.528 143.414 1 12.334 -130.711 —
2020 91.867 67.541 338.063 1 112.721 -224.973 —
2019 74.599 21.992 337.573 1 44.690 -292.514 1
2018 225.786 59.905 324.557 1 9.681 -314.507 3
2017 213.042 72.279 480.269 5.234 100.255 -374.412 2
2016 182.513 -94.937 464.642 13.731 3.852 -446.691 1

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
585,4% (2021: 1.162,66%)
Datorii / Total active (total active: 16.973 RON)
Solvabilitate generală
0,17 (2021: 0,09)
Total active / Datorii (total active: 16.973 RON)
Autonomie financiară
-485,4% (2021: -1.059,68%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 16.973 RON)
Rentabilitate active (ROA)
286,09% (2021: 831,2%)
Profit net / Total active (total active: 16.973 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
75,34% (2021: 72,73%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MULTIMETAL GRUP SRL

Reprezentantul firmei este: NEACŞU IONUŢ MARIUS (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022