Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LUNA SERV SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

LUNA SERV SRL (CUI 13794973) este înmatriculată din 2001 cu număr ORC J40/3246/2001 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități generale de curățenie a clădirilor (cod CAEN 8121). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 1,9 milioane RON, un profit net de 186.277 RON și un număr mediu de 3 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 7,7% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
13794973
Nr. ORC
J40/3246/2001
EUID
ROONRC.J40/3246/2001
Înmatriculată
25 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Aiud 71, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
1.914.674 RON
2024▼ 7,7%
Rezultat net
186.277 RON
2024▼ 49,9%
Angajați
3
2024▼ 25,0%

Activitate

CAEN principal
8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
Secțiunea O · Diviziunea 81 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024 divergent
4311 Lucrări de demolare a construcțiilor

În bilanțul pe 2024, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (8121 — Activități generale de curățenie a clădirilor). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (15) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 4 diviziuni
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (4)
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4291 Construcții hidrotehnice
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (9)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (1)
  • 8129 Alte activități de curățenie

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2024, fără 2018. Surse: MFinanțe (2016–2017) și ANAF (2019–2024). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 1.914.674 186.277 61.751 18.801 1.645.631 1.602.681 3
2023 2.074.005 372.019 37.013 28.020 1.425.397 1.416.404 4
2022 1.480.535 557.097 31.653 43.014 1.033.024 1.044.385 4
2021 997.262 556.331 20.265 62.358 444.962 487.288 3
2020 483.942 -27.176 163.446 25.821 68.349 -69.043 2
2019 760.629 207.463 226.527 32.972 309.215 115.762 0
2017 — 0 104.614 8.716 18.283 -77.615 —
2016 — -1.281 104.614 8.716 18.283 -77.615 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
3,71% (2023: 2,55%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
26,95 (2023: 39,27)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
96,29% (2023: 97,45%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
11,19% (2023: 25,6%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
11,62% (2023: 26,27%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
9,73% (2023: 17,94%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LUNA SERV SRL

Reprezentantul firmei este: EPUREANU ION (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024