Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

C MANAGEMENT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 30.10.2026 (ANAF)

C MANAGEMENT SRL (CUI 13875288) este înmatriculată din 2001 cu număr ORC J2001004628401 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități de consultanță în afaceri și management (cod CAEN 7020). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 29.837 RON și un profit net de 11.633 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 85,7% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
13875288
Nr. ORC
J2001004628401
EUID
ROONRC.J2001004628401
Înmatriculată
25 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Popa Savu 47, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
29.837 RON
2024▼ 85,7% față de 2022
Rezultat net
11.633 RON
2024▼ 94,0% față de 2022
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Secțiunea N · Diviziunea 70 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (7020 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (9) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 6 diviziuni
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 6831 Agenții imobiliare
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (2)
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 6831 Agenții imobiliare
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (2)
  • 7312 Servicii de reprezentare media
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (2)
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
  • 7733 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare)
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8211 Activități combinate de secretariat

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -15.192 485 6.731 64.667 70.913 —
2024 29.837 11.633 474 14.439 72.140 86.105 —
2023 — -11.629 374 12.594 62.252 74.472 —
2022 209.280 194.251 19.398 2.777 214.400 197.779 —
2021 123.293 115.415 35.302 4.738 100.017 69.453 —
2020 38.794 19.703 74.805 — 28.843 -45.962 —
2019 51.179 -2.691 82.566 — 16.901 -65.665 1
2018 50.238 -8.177 82.016 — 19.042 -62.974 1
2017 81.179 -3.897 81.564 3.799 22.968 -54.797 2
2016 63.772 1.474 86.802 3.868 32.034 -50.900 1

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2022)
Grad de îndatorare
0,55% (2022: 8,93%)
Datorii / Total active (total active: 86.579 RON)
Solvabilitate generală
— (2022: 11,2)
Total active / Datorii (total active: 86.579 RON)
Autonomie financiară
99,45% (2022: 91,07%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 86.579 RON)
Rentabilitate active (ROA)
13,44% (2022: 89,44%)
Profit net / Total active (total active: 86.579 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
13,51% (2022: 98,22%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
38,99% (2022: 92,82%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre C MANAGEMENT SRL

Reprezentanții firmei sunt: PACHIU DELIA-IULIANA (administrator), PACHIU LAURENŢIU VICTOR (administrator), CIOBANU DANIEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024