Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

FARMA STYL SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 13.10.2026 (ANAF)

FARMA STYL SRL (CUI 13901581) este înmatriculată din 2001 cu număr ORC J35/610/2001 și are sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice (cod CAEN 4773). În 2020, firma a raportat o cifră de afaceri de 444.540 RON, un profit net de 140.139 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 16,2% față de 2019.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
13901581
Nr. ORC
J35/610/2001
EUID
ROONRC.J35/610/2001
Înmatriculată
25 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Liege 4A, Mun. Timişoara Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2020).

Cifra de afaceri
444.540 RON
2020▼ 16,2%
Rezultat net
140.139 RON
2020▼ 92,8%
Angajați
1
2020▼ 66,7%

Activitate

CAEN principal
4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2020
4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 2110 Fabricarea produselor farmaceutice de bază
  • 2120 Fabricarea preparatelor farmaceutice
Diviziunea 21 · Fabricarea produselor farmaceutice de bază și a preparatelor farmaceutice (2)
  • 2110 Fabricarea produselor farmaceutice de bază
  • 2120 Fabricarea preparatelor farmaceutice
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice, în magazine specializate
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 35.347 — 245.274 209.927 —
2024 — 0 17.336 — 227.262 209.926 —
2023 — 0 17.336 -677 227.262 209.249 —
2022 — 0 17.336 -677 227.262 209.249 —
2021 — -542 17.336 -677 227.262 209.249 —
2020 444.540 140.139 17.336 -135 227.262 209.791 1
2019 530.364 1.946.503 296.665 334.367 2.047.591 2.085.293 3
2018 1.675.116 52.615 731.774 384.315 484.737 138.791 5
2017 1.609.652 15.417 753.273 434.356 404.044 86.175 5
2016 1.189.243 48.336 659.594 310.234 375.448 26.146 4

Indicatori financiari

bilanț 2020 (vs 2019)
Grad de îndatorare
7,63% (2019: 12,45%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
13,1 (2019: 8,03)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
92,37% (2019: 87,55%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
61,7% (2019: 81,72%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
66,8% (2019: 93,34%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
31,52% (2019: 367,01%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2020). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre FARMA STYL SRL

Reprezentantul firmei este: MIHOK CIPRIAN-ŞTEFAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2020