Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CAROL & FANY SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 22.10.2026 (ANAF)

CAROL & FANY SRL (CUI 14235791) este înmatriculată din 2001 cu număr ORC J40/8691/2001 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Restaurante (cod CAEN 5610, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 475.658 RON, un profit net de 30.943 RON și un număr mediu de 9 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 18,2% față de 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
14235791
Nr. ORC
J40/8691/2001
EUID
ROONRC.J40/8691/2001
Înmatriculată
25 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Şos. Berceni 62, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
475.658 RON
2022▲ 18,2%
Rezultat net
30.943 RON
2022
Angajați
9
2022▼ 25,0%

Activitate

CAEN principal
5610 Restaurante
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2022 divergent
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

În bilanțul pe 2022, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (5610 — Restaurante). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2 · 2 diviziuni
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a.
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (2)
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a.
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 9302 Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 1998)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2022. Surse: MFinanțe (2016–2019, 2022) și ANAF (2020–2021). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2022 475.658 30.943 795.233 357.668 256.526 -181.039 9
2021 402.385 -92.436 670.992 357.668 101.341 -211.983 12
2020 664.293 34.768 532.558 357.668 403.136 228.246 9
2019 1.244.774 286.098 527.949 357.668 400.676 230.395 16
2018 1.197.187 132.979 543.972 71.668 846.601 374.297 20
2017 941.427 62.945 691.252 71.668 860.902 241.318 14
2016 135.220 4.085 223.928 189.016 39.485 4.573 11

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
129,48% (2021: 146,18%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,77 (2021: 0,68)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
-29,48% (2021: -46,18%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
5,04% (2021: -20,14%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
6,51% (2021: -22,97%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CAROL & FANY SRL

Reprezentantul firmei este: LĂZĂRESCU CAROL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022
Data Câmp Înainte După Sursă
17.08.2026 Plătitoare de TVA Da Nu ANAF