Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

IULI&LAUR COM SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 21.10.2026 (ANAF)

IULI&LAUR COM SRL (CUI 14378643) este înmatriculată din 2002 cu număr ORC J2002000102405 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic (cod CAEN 4755). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 286.349 RON și un profit net de 9.056 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 9,4% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
14378643
Nr. ORC
J2002000102405
EUID
ROONRC.J2002000102405
Înmatriculată
24 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. DOGARILOR 2, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
286.349 RON
2025▲ 9,4%
Rezultat net
9.056 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4755 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (1) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 286.349 9.056 35.779 22.647 42.300 29.168 —
2024 261.702 -7.010 33.638 22.647 31.102 20.111 —
2023 339.905 11.696 24.219 22.647 40.389 38.817 —
2022 284.490 8.809 23.528 2.647 48.002 27.121 1
2021 273.856 -19.553 17.714 2.647 33.380 18.313 1
2020 263.580 37.590 98.150 2.647 133.368 37.865 1
2019 241.370 48.626 92.913 2.647 90.541 275 —
2018 272.981 12.263 116.377 2.647 65.379 -48.351 —
2017 213.110 -77.413 118.303 2.647 55.042 -60.614 —
2016 252.477 8.128 104.797 1.000 120.596 16.799 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
55,09% (2024: 62,58%)
Datorii / Total active (total active: 64.947 RON)
Solvabilitate generală
1,82 (2024: 1,6)
Total active / Datorii (total active: 64.947 RON)
Autonomie financiară
44,91% (2024: 37,42%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 64.947 RON)
Rentabilitate active (ROA)
13,94% (2024: -13,04%)
Profit net / Total active (total active: 64.947 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
31,05% (2024: -34,86%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
3,16% (2024: -2,68%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre IULI&LAUR COM SRL

Reprezentantul firmei este: RĂDUCANU ION (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025