Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DEEP COLORS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 20.10.2026 (ANAF)

DEEP COLORS SRL (CUI 14393619) este înmatriculată din 2002 cu număr ORC J12/74/2002 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Fabricarea anvelopelor și a camerelor de aer; reșaparea și refacerea anvelopelor (cod CAEN 2211). În 2017, firma a raportat o cifră de afaceri de 50 RON și un profit net de 6 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 99,6% față de 2016.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
14393619
Nr. ORC
J12/74/2002
EUID
ROONRC.J12/74/2002
Înmatriculată
24 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Mărăşeşti 57, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2017).

Cifra de afaceri
50 RON
2017▼ 99,6%
Rezultat net
6 RON
2017▼ 99,9%
Angajați
—
2017

Activitate

CAEN principal
2211 Fabricarea anvelopelor și a camerelor de aer; reșaparea și refacerea anvelopelor
Secțiunea C · Diviziunea 22 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2017 divergent
1812 Alte activități de tipărire n.c.a.

În bilanțul pe 2017, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (2211 — Fabricarea anvelopelor și a camerelor de aer; reșaparea și refacerea anvelopelor). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.1, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 7481 Activități fotografice
  • 9234 Alte activități de spectacole n.c.a.
Diviziunea 74 · Alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 7481 Activități fotografice
Diviziunea 92 · Activități recreative, culturale și sportive (2)
  • 9234 Alte activități de spectacole n.c.a.
  • 9262 Alte activități sportive

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 27.567 73.575 0 46.008 —
2024 — -514 27.567 73.575 0 46.008 —
2023 — 0 27.053 73.575 0 46.522 —
2022 — 0 27.053 73.575 0 46.522 —
2021 — 405 27.053 73.575 0 46.522 —
2020 — 0 28.277 88.412 818 60.953 —
2019 — 0 28.277 88.412 818 60.953 —
2018 — -6.835 28.277 88.412 818 60.953 —
2017 50 6 29.942 96.912 818 67.788 —
2016 12.000 11.640 44.389 96.912 15.259 67.782 0

Indicatori financiari

bilanț 2017 (vs 2016)
Grad de îndatorare
30,64% (2016: 39,57%)
Datorii / Total active (total active: 97.730 RON)
Solvabilitate generală
3,26 (2016: 2,53)
Total active / Datorii (total active: 97.730 RON)
Autonomie financiară
69,36% (2016: 60,43%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 97.730 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0,01% (2016: 10,38%)
Profit net / Total active (total active: 97.730 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
0,01% (2016: 17,17%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
— (2016: 97%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2017). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DEEP COLORS SRL

Reprezentantul firmei este: SZABO PETER ISTVAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2017