Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

G CONSTRUCT GRUP IMPEX SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 21.10.2026 (ANAF)

G CONSTRUCT GRUP IMPEX SRL (CUI 14415067) este înmatriculată din 2002 cu număr ORC J40/538/2002 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete (cod CAEN 4673). În 2024, firma a raportat o pierdere netă de 200 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
14415067
Nr. ORC
J40/538/2002
EUID
ROONRC.J40/538/2002
Înmatriculată
24 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Surorilor 9-15, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
0 RON
2024
Rezultat net
-200 RON
2024
Angajați
0
2024

Activitate

CAEN principal
4673 Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții

În bilanțul pe 2024, firma a declarat un cod diferit de cel de la ONRC (4673), dar fără cifră de afaceri raportată — nu se poate stabili care activitate este preponderentă.

CAEN secundare (5) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
  • 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (5)
  • 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
  • 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 407.591 — 166.063 -241.528 —
2024 0 -200 411.591 0 170.063 -241.528 0
2023 0 0 411.591 0 170.263 -241.328 0
2022 0 0 411.591 0 170.263 -241.328 0
2021 0 13.233 411.591 0 170.263 -241.328 0
2020 0 0 420.012 0 165.451 -254.561 0
2019 0 -32.138 420.012 0 165.451 -254.561 0
2018 0 -22.820 425.681 0 203.258 -222.423 0
2017 0 -2.897 423.417 23.355 200.459 -199.603 0
2016 3.894 -4.107 423.504 23.355 203.056 -196.706 0

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
242,02% (2023: 241,74%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,41 (2023: 0,41)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
-142,02% (2023: -141,74%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-0,12% (2023: 0%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre G CONSTRUCT GRUP IMPEX SRL

Reprezentantul firmei este: GUŢOI GABRIEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024