G&B SERV TRADING SRL
G&B SERV TRADING SRL (CUI 14479850) este înmatriculată din 2002 cu număr ORC J2002001436406 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (cod CAEN 4712). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 394.914 RON, un profit net de 29.631 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 77,3% față de 2024.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 14479850
- Nr. ORC
- J2002001436406
- EUID
- ROONRC.J2002001436406
- Înmatriculată
- 24 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4712 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).
- 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor
- 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor
- 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 394.914 | 29.631 | 719.421 | 3.000 | 686.523 | -29.898 | 2 |
| 2024 | 222.790 | 22.955 | 553.301 | 3.000 | 490.772 | -59.529 | 2 |
| 2023 | 112.809 | -3.071 | 495.199 | 2.000 | 411.204 | -81.995 | 2 |
| 2022 | 92.281 | 19.310 | 484.364 | 2.000 | 403.440 | -78.924 | 1 |
| 2021 | 123.453 | 29.405 | 475.812 | 0 | 377.578 | -98.234 | 1 |
| 2020 | 122.070 | 22.583 | 487.732 | 0 | 360.093 | -127.639 | 1 |
| 2019 | 145.751 | 28.289 | 488.280 | 500 | 340.796 | -146.984 | 1 |
| 2018 | 181.016 | 66.571 | 526.924 | 1.000 | 366.860 | -159.064 | 1 |
| 2017 | 135.889 | 21.706 | 573.902 | 800 | 347.466 | -225.636 | 1 |
| 2016 | 166.318 | 35.234 | 577.468 | 800 | 329.110 | -247.558 | 1 |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)- Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
- Datorii peste total active
Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre G&B SERV TRADING SRL
Reprezentantul firmei este: GOLEANU GABRIEL (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .