Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

INFO LAUROM SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 23.10.2026 (ANAF)

INFO LAUROM SRL (CUI 14543171) este înmatriculată din 2002 cu număr ORC J32/238/2002 și are sediul în județul Sibiu. Activitatea principală: Activități de consultanță în afaceri și management (cod CAEN 7020). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 134.268 RON, un profit net de 47.391 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 17,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
14543171
Nr. ORC
J32/238/2002
EUID
ROONRC.J32/238/2002
Înmatriculată
24 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. Zăvoi 63, Mun. Sibiu Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
134.268 RON
2025▲ 17,7%
Rezultat net
47.391 RON
2025▲ 55,9%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Secțiunea N · Diviziunea 70 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (7020 — Activități de consultanță în afaceri și management). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (13) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 4 diviziuni
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (10)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 134.268 47.391 9.717 — 57.348 47.631 1
2024 114.057 30.406 9.988 — 40.634 30.646 1
2023 96.110 19.190 10.621 — 30.051 19.430 1
2022 295.870 206.340 64.637 — 271.217 206.580 2
2021 215.534 151.624 32.772 — 184.636 151.864 2
2020 829.520 676.329 18.850 — 695.419 676.569 3
2019 47.600 36.492 7.307 — 85.169 77.862 —
2018 55.068 39.758 4.282 — 68.902 64.620 —
2017 400.625 381.129 19.923 — 422.016 402.093 1
2016 50.500 36.424 24.269 — 60.982 36.713 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
16,94% (2024: 24,58%)
Datorii / Total active (total active: 57.348 RON)
Solvabilitate generală
5,9 (2024: 4,07)
Total active / Datorii (total active: 57.348 RON)
Autonomie financiară
83,06% (2024: 75,42%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 57.348 RON)
Rentabilitate active (ROA)
82,64% (2024: 74,83%)
Profit net / Total active (total active: 57.348 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,5% (2024: 99,22%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
35,3% (2024: 26,66%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre INFO LAUROM SRL

Reprezentantul firmei este: MUSTAŢĂ VIORICA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
25.09.2026 Cod CAEN principal 7022 7020 ANAF