Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

VISUAL ART'S FASHION & STYLE SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 15.10.2026 (ANAF)

VISUAL ART'S FASHION & STYLE SRL (CUI 14585223) este înmatriculată din 2002 cu număr ORC J40/3181/2002 și are sediul în Sectorul 5, București. Activitatea principală: Activități ale agențiilor de publicitate (cod CAEN 7311). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 17.500 RON și o pierdere netă de 3.699 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 79,1% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
14585223
Nr. ORC
J40/3181/2002
EUID
ROONRC.J40/3181/2002
Înmatriculată
24 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Ştefan Dincă 34, Sector 5 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
17.500 RON
2023▼ 79,1%
Rezultat net
-3.699 RON
2023
Angajați
—
2023

Activitate

CAEN principal
7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Secțiunea N · Diviziunea 73 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023 divergent
6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare

În bilanțul pe 2023, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (7311 — Activități ale agențiilor de publicitate). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (5) · CAEN Rev.1, neredeclarate în versiunea firmei
  • 7011 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 7012 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
Diviziunea 70 · Tranzacții imobiliare (5)
  • 7011 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 7012 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 7020 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 7031 Agenții imobiliare
  • 7032 Administrarea imobilelor pe bază de tarife sau contract

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -156 4.000 — 8.980 4.980 —
2024 — -625 4.000 156 8.980 5.136 —
2023 17.500 -3.699 4.000 781 8.980 5.761 —
2022 83.865 56.956 11.815 1.406 69.868 59.459 1
2021 141.501 81.565 7.287 2.031 115.624 110.368 1
2020 20.107 28.206 2.406 — 138.905 136.499 1
2019 — 0 14.155 — 122.448 108.293 —
2018 1.100 -452 14.155 — 122.448 108.293 —
2017 13.700 4.099 14.122 — 122.867 108.745 —
2016 12.140 -12.925 13.930 662 117.914 104.646 1

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
40,98% (2022: 16,58%)
Datorii / Total active (total active: 9.761 RON)
Solvabilitate generală
2,44 (2022: 6,03)
Total active / Datorii (total active: 9.761 RON)
Autonomie financiară
59,02% (2022: 83,42%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 9.761 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-37,9% (2022: 79,91%)
Profit net / Total active (total active: 9.761 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-64,21% (2022: 95,79%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-21,14% (2022: 67,91%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre VISUAL ART'S FASHION & STYLE SRL

Reprezentantul firmei este: MARINESCU CLAUDIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023