Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

R C M SERVICE SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 09.10.2026 (ANAF)

R C M SERVICE SRL (CUI 14685435) este înmatriculată din 2002 cu număr ORC J2002001105128 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Alte activități de tipărire (cod CAEN 1812). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 94.794 RON, o pierdere netă de 2.681 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 6,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
14685435
Nr. ORC
J2002001105128
EUID
ROONRC.J2002001105128
Înmatriculată
24 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Parâng 1, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
94.794 RON
2025▲ 6,7%
Rezultat net
-2.681 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
Secțiunea C · Diviziunea 18 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
1812 Alte activități de tipărire n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · 3 diviziuni
  • 4635 Comerț cu ridicata al produselor din tutun
  • 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4635 Comerț cu ridicata al produselor din tutun
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8291 Activități ale agențiilor de colectare și ale birourilor (oficiilor) de raportare a creditului

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 94.794 -2.681 19.054 947 77.822 60.021 1
2024 88.842 -10.693 20.416 947 82.171 62.702 1
2023 103.426 -16.262 8.113 947 80.478 73.394 1
2022 110.005 -4.146 9.969 947 98.678 89.656 1
2021 93.272 16.077 7.540 948 100.394 93.802 1
2020 97.332 1.901 11.534 948 88.311 77.725 1
2019 120.002 38.874 6.206 947 81.083 75.824 1
2018 128.124 19.926 10.936 1.401 46.486 36.951 1
2017 135.847 2.971 6.339 1.401 21.962 17.024 1
2016 113.050 19.843 38.682 27.467 25.269 14.054 3

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
24,19% (2024: 24,56%)
Datorii / Total active (total active: 78.769 RON)
Solvabilitate generală
4,13 (2024: 4,07)
Total active / Datorii (total active: 78.769 RON)
Autonomie financiară
76,2% (2024: 75,44%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 78.769 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-3,4% (2024: -12,86%)
Profit net / Total active (total active: 78.769 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-4,47% (2024: -17,05%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-2,83% (2024: -12,04%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Pierderi consecutive 2024-2025

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre R C M SERVICE SRL

Reprezentantul firmei este: MOLNAR SORINA LUMINIŢA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025