Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PREST SERV SANDRA SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 06.10.2026 (ANAF)

PREST SERV SANDRA SRL (CUI 14751474) este înmatriculată din 2002 cu număr ORC J2002000494038 și are sediul în Pitești, județul Argeș. Activitatea principală: Activități de coafură și frizerie (cod CAEN 9621). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 147.466 RON, un profit net de 2.824 RON și un număr mediu de 3 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 25,0% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
14751474
Nr. ORC
J2002000494038
EUID
ROONRC.J2002000494038
Înmatriculată
24 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. 1 Decembrie 1918 6, Mun. Piteşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
147.466 RON
2025▼ 25,0%
Rezultat net
2.824 RON
2025▼ 38,0%
Angajați
3
2025▼ 25,0%

Activitate

CAEN principal
9621 Activități de coafură și frizerie
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9621 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (42) · 9 diviziuni
  • 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal
  • 3100 Fabricarea de mobilă
Diviziunea 25 · Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații (1)
  • 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal
Diviziunea 31 · Fabricarea de mobilă (1)
  • 3100 Fabricarea de mobilă
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (13)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
  • 4391 Activități de zidărie
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (17)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
  • 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne
  • 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
  • 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
  • 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
  • 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (3)
  • 5611 Restaurante
  • 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9313 Activități ale centrelor de fitness
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (2)
  • 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor
  • 9540 Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (3)
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
  • 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur
  • 9699 Alte servicii personale n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
  • 9604 Activități de întreținere corporală (CAEN Rev.2)
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 147.466 2.824 20.755 500 55.697 35.442 3
2024 196.543 4.556 34.968 800 66.786 32.618 4
2023 137.493 6.560 22.537 1.364 49.235 28.062 3
2022 194.811 41.241 30.612 1.928 50.186 21.502 3
2021 180.321 33.847 105.635 2.531 83.365 -19.739 3
2020 164.050 23.651 162.105 27.369 81.150 -53.586 3
2019 262.595 30.378 230.175 60.153 91.743 -77.237 6
2018 222.607 -28.003 282.729 92.937 79.734 -107.615 8
2017 195.309 1.462 291.356 125.721 82.181 -79.612 9
2016 185.671 9.737 164.272 7.752 75.446 -81.074 8

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
36,93% (2024: 51,74%)
Datorii / Total active (total active: 56.197 RON)
Solvabilitate generală
2,71 (2024: 1,93)
Total active / Datorii (total active: 56.197 RON)
Autonomie financiară
63,07% (2024: 48,26%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 56.197 RON)
Rentabilitate active (ROA)
5,03% (2024: 6,74%)
Profit net / Total active (total active: 56.197 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
7,97% (2024: 13,97%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
1,92% (2024: 2,32%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PREST SERV SANDRA SRL

Reprezentantul firmei este: NEDELCU AURELIAN DANIEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025