Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CONSTANCE STIL SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 20.10.2026 (ANAF)

CONSTANCE STIL SRL (CUI 15008754) este înmatriculată din 2002 cu număr ORC J2002011470405 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Activități de coafură și frizerie (cod CAEN 9621). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 282.741 RON, un profit net de 33.608 RON și un număr mediu de 3 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 5,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
15008754
Nr. ORC
J2002011470405
EUID
ROONRC.J2002011470405
Înmatriculată
23 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Nerva Traian 23-25, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
282.741 RON
2025▼ 5,7%
Rezultat net
33.608 RON
2025▲ 164,4%
Angajați
3
2025▼ 25,0%

Activitate

CAEN principal
9621 Activități de coafură și frizerie
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9621 Activități de coafură și frizerie

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (15) · 5 diviziuni
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (8)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
  • 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (2)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 4942 Servicii de mutare
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9313 Activități ale centrelor de fitness
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (3)
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
  • 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur
  • 9699 Alte servicii personale n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 282.741 33.608 405.042 — 49.284 -355.758 3
2024 299.921 12.712 453.477 — 63.311 -390.166 4
2023 277.072 16.066 467.662 — 64.097 -402.878 3
2022 221.572 25.734 507.555 4.410 82.357 -418.944 3
2021 198.675 11.313 527.235 16.656 65.901 -444.678 3
2020 151.280 -10.844 553.168 35.025 61.844 -456.299 3
2019 221.565 33.896 557.616 53.393 58.768 -445.455 3
2018 210.409 35.996 602.311 71.762 51.198 -479.351 3
2017 186.032 65.601 572.008 4.410 52.251 -515.347 —
2016 161.681 46.828 653.533 4.410 68.175 -580.948 4

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
821,85% (2024: 716,27%)
Datorii / Total active (total active: 49.284 RON)
Solvabilitate generală
0,12 (2024: 0,14)
Total active / Datorii (total active: 49.284 RON)
Autonomie financiară
-721,85% (2024: -616,27%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 49.284 RON)
Rentabilitate active (ROA)
68,19% (2024: 20,08%)
Profit net / Total active (total active: 49.284 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
11,89% (2024: 4,24%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CONSTANCE STIL SRL

Reprezentantul firmei este: DITA ELISAVETA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025