IMMOVO S.R.L.
IMMOVO S.R.L. (CUI 15010630) este înmatriculată din 2002 cu număr ORC J2002011544407 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 233.261 RON, un profit net de 18.184 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 34,9% față de 2024.
Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).
- CUI
- 15010630
- Nr. ORC
- J2002011544407
- EUID
- ROONRC.J2002011544407
- Înmatriculată
- 23 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4100 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4339 Alte lucrări de finisare
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
- 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 4942 Servicii de mutare
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 7312 Servicii de reprezentare media
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a.
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 233.261 | 18.184 | 383.383 | 80 | 986.638 | 663.829 | 1 |
| 2024 | 358.472 | 65.498 | 378.006 | 9.772 | 943.645 | 635.050 | 1 |
| 2023 | 210.409 | -82.810 | 384.311 | 28.361 | 938.027 | 587.099 | 3 |
| 2022 | 2.051.976 | 578.063 | 349.061 | 47.269 | 964.201 | 698.150 | 3 |
| 2021 | 511.941 | 120.000 | 459.289 | 66.176 | 512.636 | 120.087 | 2 |
| 2020 | 290 | -1.799 | 2.087 | — | 2.174 | 87 | — |
| 2019 | 1.461 | -1.762 | 1.795 | — | 3.186 | 1.391 | — |
| 2018 | 813 | -2.346 | 30.071 | — | 55.013 | 24.942 | 1 |
| 2017 | 302.522 | 44.947 | 93.700 | — | 144.145 | 50.445 | 1 |
| 2016 | 121.105 | 5.258 | 22.925 | 0 | 28.423 | 5.498 | 0 |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre IMMOVO S.R.L.
Reprezentantul firmei este: VASILESCU-PAVLESCU MIHAI-NICOLAE (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 01.08.2026 | Stare de înregistrare (ANAF) | Transfer (sosire) din 19.05.2020 | Reluare a activității din 18.07.2013 | ANAF |
| 01.08.2026 | Stare juridică | Transfer (sosire) | Reluare a activității | ANAF |
| 01.08.2026 | Data stării juridice | 19.05.2020 | 18.07.2013 | ANAF |
| 01.08.2026 | Cod CAEN principal | 4120 | 4100 | ANAF |