Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CLAR RESIDENCE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 21.10.2026 (ANAF)

CLAR RESIDENCE S.R.L. (CUI 15332652) este înmatriculată din 2003 cu număr ORC J2003000860126 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Dezvoltare (promovare) imobiliară (cod CAEN 6812). În 2025, firma a raportat o pierdere netă de 14.152 RON.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
15332652
Nr. ORC
J2003000860126
EUID
ROONRC.J2003000860126
Înmatriculată
23 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. PALTINIS 4, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
0 RON
2025
Rezultat net
-14.152 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
Secțiunea M · Diviziunea 68 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (6812 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (5) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (2)
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (3)
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 6831 Agenții imobiliare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 0 -14.152 1.463.976 1.494.340 18.393 48.757 —
2024 0 -1.229 1.438.098 1.494.340 6.667 62.909 —
2023 0 -1.358 1.258.976 1.316.782 6.332 64.138 —
2022 — -1.025 1.256.976 1.316.782 5.689 65.495 0
2021 — -183 1.255.976 331.482 991.014 66.520 —
2020 — -1.347 1.500 15.795 52.407 66.702 0
2019 0 0 0 15.795 52.254 68.049 —
2018 0 0 0 15.795 52.254 68.049 —
2017 0 0 0 15.795 52.254 68.049 —
2016 0 0 0 15.795 52.254 68.049 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
96,78% (2024: 95,81%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,03 (2024: 1,04)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
3,22% (2024: 4,19%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-0,94% (2024: -0,08%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-29,03% (2024: -1,95%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Pierderi consecutive 2024-2025

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CLAR RESIDENCE S.R.L.

Reprezentantul firmei este: LUP MARINELA GABRIELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
17.08.2026 Cod CAEN principal 4110 6812 ANAF