Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SECUREX SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

SECUREX SRL (CUI 15414442) este înmatriculată din 2003 cu număr ORC J2003001132129 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Alte activități de protecție (cod CAEN 8009). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 388.381 RON, un profit net de 15.606 RON și un număr mediu de 3 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 63,4% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
15414442
Nr. ORC
J2003001132129
EUID
ROONRC.J2003001132129
Înmatriculată
23 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. Tăşnad 18, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
388.381 RON
2025▲ 63,4%
Rezultat net
15.606 RON
2025
Angajați
3
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
8009 Alte activități de protecție n.c.a.
Secțiunea O · Diviziunea 80 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
8020 Activități de servicii privind sistemele de securizare

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (8009 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (3) · 2 diviziuni
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (1)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 388.381 15.606 79.375 5.158 91.047 16.830 3
2024 237.702 -72.561 70.245 5.158 68.651 3.564 3
2023 394.284 18.790 77.615 2.245 151.495 76.125 3
2022 439.556 56.111 53.242 2.245 108.332 57.335 3
2021 606.708 159.142 60.639 2.283 218.777 160.421 3
2020 292.405 -4.251 67.612 9.242 59.275 1.279 3
2019 302.516 4.306 58.704 6.130 57.754 5.530 3
2018 420.742 42.343 47.165 5.763 76.821 36.029 3
2017 325.164 13.184 91.199 2.000 82.759 -6.314 4
2016 224.745 -28.942 98.703 12.937 65.999 -19.497 4

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
82,51% (2024: 95,17%)
Datorii / Total active (total active: 96.205 RON)
Solvabilitate generală
1,21 (2024: 1,05)
Total active / Datorii (total active: 96.205 RON)
Autonomie financiară
17,49% (2024: 4,83%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 96.205 RON)
Rentabilitate active (ROA)
16,22% (2024: -98,31%)
Profit net / Total active (total active: 96.205 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
92,73% (2024: -2.035,94%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
4,02% (2024: -30,53%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SECUREX SRL

Reprezentantul firmei este: SAS MARCEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025