Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CULORI NOI SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 06.10.2026 (ANAF)

CULORI NOI SRL (CUI 15512270) este înmatriculată din 2003 cu număr ORC J30/1123/2006 și are sediul în județul Satu Mare. Activitatea principală: Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare (cod CAEN 6831). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 18.292 RON și un profit net de 10.131 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 66,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
15512270
Nr. ORC
J30/1123/2006
EUID
ROONRC.J30/1123/2006
Înmatriculată
23 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Pescarilor 14, Mun. Satu Mare Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
18.292 RON
2025▲ 66,7%
Rezultat net
10.131 RON
2025▲ 27,7%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
Secțiunea M · Diviziunea 68 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (6831 — Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (23) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 8 diviziuni
  • 2041 Fabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
Diviziunea 20 · Fabricarea substanțelor și a produselor chimice (1)
  • 2041 Fabricarea săpunurilor, detergenților și a produselor de întreținere
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (8)
  • 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
  • 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie
  • 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (3)
  • 4932 Transporturi cu taxiuri
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 78 · Activități de servicii privind forța de muncă (3)
  • 7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
  • 7820 Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului
  • 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă
Diviziunea 79 · Activități ale agențiilor turistice și a tur-operatorilor; alte servicii de rezervare și asistență turistică (2)
  • 7911 Activități ale agențiilor turistice
  • 7912 Activități ale tur-operatorilor
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9319 Alte activități sportive

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2018. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 18.292 10.131 44.815 1.859 1.376 -41.580 —
2024 10.975 7.936 54.531 2.225 595 -51.711 —
2023 4.576 -10.747 62.597 2.932 18 -59.647 —
2022 — 0 48.900 — — -48.900 —
2021 — 0 48.900 — — -48.900 —
2020 920 773 48.900 — — -48.900 —
2019 — -500 49.673 — — -49.673 —
2017 — 0 75.185 — — -49.173 —
2016 — -82 75.185 — — -49.173 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
1.385,32% (2024: 1.933,72%)
Datorii / Total active (total active: 3.235 RON)
Solvabilitate generală
0,07 (2024: 0,05)
Total active / Datorii (total active: 3.235 RON)
Autonomie financiară
-1.285,32% (2024: -1.833,72%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 3.235 RON)
Rentabilitate active (ROA)
313,17% (2024: 281,42%)
Profit net / Total active (total active: 3.235 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
55,38% (2024: 72,31%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CULORI NOI SRL

Reprezentantul firmei este: ONAC MARIUS (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025