VLAMI GENERAL COM SRL
VLAMI GENERAL COM SRL (CUI 15601009) este înmatriculată din 2003 cu număr ORC J2003009850405 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (cod CAEN 4631). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1,4 milioane RON, un profit net de 10.412 RON și un număr mediu de 15 salariați. Cifra de afaceri e de 155,9 ori mai mare decât în 2024.
Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.
- CUI
- 15601009
- Nr. ORC
- J2003009850405
- EUID
- ROONRC.J2003009850405
- Înmatriculată
- 23 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4631 — Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.
- 1013 Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
- 1013 Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
- 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- 5611 Restaurante
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- 5640 Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor
Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.
- 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN Rev.2)
- 5530 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere (CAEN Rev.2)
- 5610 Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2018. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.384.179 | 10.412 | 788.132 | 432.387 | 389.838 | 34.093 | 15 |
| 2024 | 8.876 | 337 | 3.812 | 2.813 | 24.680 | 23.681 | — |
| 2023 | — | 0 | 3.306 | 2.813 | 23.837 | 23.344 | — |
| 2022 | — | 0 | 3.306 | 2.813 | 23.837 | 23.344 | — |
| 2021 | — | 0 | 3.306 | 2.813 | 23.837 | 23.344 | — |
| 2020 | — | 0 | 3.306 | 2.813 | 23.837 | 23.344 | — |
| 2019 | — | 0 | 3.306 | 2.813 | 23.837 | 23.344 | — |
| 2017 | — | 0 | 3.306 | 2.813 | 23.837 | 23.344 | — |
| 2016 | — | 0 | 3.306 | 2.813 | 23.837 | 23.344 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre VLAMI GENERAL COM SRL
Reprezentantul firmei este: ADRIANA BAZAVAN (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .