Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

RUBIN STAR COM SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 08.10.2026 (ANAF)

RUBIN STAR COM SRL (CUI 15810188) este înmatriculată din 2003 cu număr ORC J15/785/2003 și are sediul în Târgoviște, județul Dâmbovița. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (cod CAEN 4719, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2024, firma a raportat o pierdere netă de 39 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
15810188
Nr. ORC
J15/785/2003
EUID
ROONRC.J15/785/2003
Înmatriculată
23 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Mihail Sadoveanu, Mun. Târgovişte Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
0 RON
2024
Rezultat net
-39 RON
2024
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2024
4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (6) · CAEN Rev.2
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (6)
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
  • 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
  • 4540 Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 58.427 563 212 -57.652 —
2024 0 -39 58.428 564 212 -57.652 —
2023 173.790 1.830 58.643 564 466 -57.613 —
2022 160.600 -7.035 126.723 564 92.902 -33.257 —
2021 267.500 -7.892 98.975 841 71.912 -26.222 —
2020 249.400 32.159 125.343 564 106.449 -18.330 —
2019 161.300 -2.060 96.181 564 45.128 -50.489 —
2018 103.300 396 95.890 783 46.678 -48.429 —
2017 — 0 50.694 564 1.305 -48.825 —
2016 — -54 50.694 564 1.305 -48.825 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
— (2023: 5.693,5%)
Datorii / Total active (total active: 776 RON)
Solvabilitate generală
0,01 (2023: 0,02)
Total active / Datorii (total active: 776 RON)
Autonomie financiară
— (2023: -5.593,5%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 776 RON)
Rentabilitate active (ROA)
— (2023: 177,67%)
Profit net / Total active (total active: 776 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
— (2023: 1,05%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre RUBIN STAR COM SRL

Reprezentantul firmei este: BARBU MARIAN FLORIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024