Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DEPOELECTRIC SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 07.10.2026 (ANAF)

DEPOELECTRIC SRL (CUI 15917010) este înmatriculată din 2003 cu număr ORC J2003001300249 și are sediul în Baia Mare, județul Maramureș. Activitatea principală: Alte activități recreative și distractive (cod CAEN 9329). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 9.384 RON și o pierdere netă de 20.171 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 95,8% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
15917010
Nr. ORC
J2003001300249
EUID
ROONRC.J2003001300249
Înmatriculată
22 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Fabricii 29A, Mun. Baia Mare Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
9.384 RON
2023▼ 95,8%
Rezultat net
-20.171 RON
2023
Angajați
—
2023

Activitate

CAEN principal
9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Secțiunea S · Diviziunea 93 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023 divergent
4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente

În bilanțul pe 2023, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (9329 — Alte activități recreative și distractive n.c.a.). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (8) · 6 diviziuni
  • 0230 Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană
  • 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn
Diviziunea 02 · Silvicultură și exploatare forestieră (1)
  • 0230 Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană
Diviziunea 16 · Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite (1)
  • 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn
Diviziunea 33 · Repararea, întreținerea și instalarea mașinilor și echipamentelor (1)
  • 3319 Repararea și întreținerea altor echipamente
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte
  • 4687 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (1)
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
  • 6312 Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
  • 7312 Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -3.416 92.919 — 2.908 -90.011 —
2024 — 139 89.284 — 2.689 -86.595 —
2023 9.384 -20.171 94.551 1.983 5.720 -86.733 —
2022 222.718 -2.548 91.661 16.755 8.230 -66.561 —
2021 49.295 -16.748 146.830 32.870 49.792 -64.015 —
2020 29.719 -21.196 109.664 48.985 13.297 -47.267 —
2019 21.390 -19.101 128.405 65.101 37.115 -26.074 —
2018 18.973 -3.779 125.404 81.216 37.101 -6.972 —
2017 — -392 37.824 — 34.516 -3.193 —
2016 630 -2.702 37.824 — 34.908 -2.801 —

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
1.227,46% (2022: 366,86%)
Datorii / Total active (total active: 7.703 RON)
Solvabilitate generală
0,08 (2022: 0,27)
Total active / Datorii (total active: 7.703 RON)
Autonomie financiară
-1.125,96% (2022: -266,4%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 7.703 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-261,86% (2022: -10,2%)
Profit net / Total active (total active: 7.703 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-214,95% (2022: -1,14%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2022-2023
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DEPOELECTRIC SRL

Reprezentantul firmei este: MORARI ANDREI (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023