Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ITS EVENTS MANAGEMENT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 25.10.2026 (ANAF)

ITS EVENTS MANAGEMENT SRL (CUI 15935386) este înmatriculată din 2003 cu număr ORC J2003015895401 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi (cod CAEN 8299). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 123.437 RON, un profit net de 40.411 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 11,9% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
15935386
Nr. ORC
J2003015895401
EUID
ROONRC.J2003015895401
Înmatriculată
22 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str MAIOR CÎMPEANU 66, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
123.437 RON
2025▲ 11,9%
Rezultat net
40.411 RON
2025▲ 45,5%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Secțiunea O · Diviziunea 82 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (22) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 8 diviziuni
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (2)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (3)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7312 Servicii de reprezentare media
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (4)
  • 7410 Activități de design specializat
  • 7420 Activități fotografice
  • 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (3)
  • 7729 Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a.
  • 7733 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare)
  • 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (3)
  • 8211 Activități combinate de secretariat
  • 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Diviziunea 85 · Învățământ (3)
  • 8552 Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
  • 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (3)
  • 9001 Activități de interpretare artistică (spectacole)
  • 9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)
  • 9003 Activități de creație artistică

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 123.437 40.411 74.492 14.432 34.081 -25.979 1
2024 110.319 27.777 112.920 2.500 44.030 -66.390 1
2023 136.132 8.970 150.403 2.500 53.736 -94.167 1
2022 125.194 6.384 136.374 2.500 30.737 -103.137 2
2021 139.088 -16.157 137.174 2.500 25.153 -109.521 1
2020 189.580 -3.446 127.351 2.500 31.487 -93.364 4
2019 438.354 -86.852 141.119 2.500 48.701 -89.918 5
2018 657.900 24.851 145.675 — 142.609 -3.066 5
2017 597.588 5.046 155.650 — 127.732 -27.918 4
2016 734.542 54.244 170.096 — 137.132 -32.964 5

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
153,55% (2024: 242,68%)
Datorii / Total active (total active: 48.513 RON)
Solvabilitate generală
0,65 (2024: 0,41)
Total active / Datorii (total active: 48.513 RON)
Autonomie financiară
-53,55% (2024: -142,68%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 48.513 RON)
Rentabilitate active (ROA)
83,3% (2024: 59,7%)
Profit net / Total active (total active: 48.513 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
32,74% (2024: 25,18%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ITS EVENTS MANAGEMENT SRL

Reprezentantul firmei este: BĂLICI F. LILIANA CARMEN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025