Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

NISDAI SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 26.10.2026 (ANAF)

NISDAI SRL (CUI 15962500) este înmatriculată din 2003 cu număr ORC J2003001604055 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi (cod CAEN 8299). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 78.873 RON, o pierdere netă de 15.005 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 4,0% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
15962500
Nr. ORC
J2003001604055
EUID
ROONRC.J2003001604055
Înmatriculată
22 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Corneliu Coposu 3, Mun. Oradea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
78.873 RON
2025▲ 4,0%
Rezultat net
-15.005 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Secțiunea O · Diviziunea 82 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (8299 — Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (2) · 2 diviziuni
  • 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
  • 5320 Alte activități poștale și de curier
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Diviziunea 53 · Activități de poștă și de curier (1)
  • 5320 Alte activități poștale și de curier

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 6022 Transporturi cu taxiuri (CAEN Rev.1)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 78.873 -15.005 91.141 64.742 8.225 -18.174 1
2024 75.823 -5.413 85.134 70.992 10.972 -3.170 1
2023 80.506 9.171 59.218 50.617 10.844 2.243 1
2022 83.583 10.769 58.917 50.617 1.372 -6.928 1
2021 64.086 -4.352 21.477 — 3.780 -17.697 1
2020 72.741 -12.754 38.754 20.106 5.303 -13.345 2
2019 127.402 -25.018 44.427 42.039 1.797 -591 3
2018 133.479 16.616 49.756 63.972 10.211 24.427 3
2017 85.046 -10.907 7.418 — 15.229 7.811 3
2016 96.036 17.057 5.085 — 23.803 18.718 2

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
124,91% (2024: 103,87%)
Datorii / Total active (total active: 72.967 RON)
Solvabilitate generală
0,8 (2024: 0,96)
Total active / Datorii (total active: 72.967 RON)
Autonomie financiară
-24,91% (2024: -3,87%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 72.967 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-20,56% (2024: -6,6%)
Profit net / Total active (total active: 72.967 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-19,02% (2024: -7,14%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2024-2025
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre NISDAI SRL

Reprezentantul firmei este: NISTOR GHEORGHE (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
26.07.2026 Cod CAEN principal 4932 8299 ANAF