Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

2 S.COMPANY SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 28.10.2026 (ANAF)

2 S.COMPANY SRL (CUI 16045890) este înmatriculată din 2004 cu număr ORC J32/28/2004 și are sediul în județul Sibiu. Activitatea principală: Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii (cod CAEN 6619). În 2019, firma a raportat o cifră de afaceri de 12.998 RON și un profit net de 12.233 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 62,9% față de 2018.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
16045890
Nr. ORC
J32/28/2004
EUID
ROONRC.J32/28/2004
Înmatriculată
22 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea BIRUINTEI, Mun. Sibiu Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2019).

Cifra de afaceri
12.998 RON
2019▼ 62,9%
Rezultat net
12.233 RON
2019▼ 60,2%
Angajați
—
2019

Activitate

CAEN principal
6619 Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii
Secțiunea L · Diviziunea 66 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2019
6619 Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (2)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2024. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 — 0 29.231 — 3.187 -26.044 —
2023 — 0 29.231 — 3.187 -26.044 —
2022 — 0 29.231 — 3.187 -26.044 —
2021 — 0 31.640 — 5.596 -26.044 —
2020 — 0 31.640 — 5.596 -26.044 —
2019 12.998 12.233 31.640 — 5.596 -26.044 —
2018 34.992 30.706 44.278 — 6.001 -38.277 —
2017 56.051 36.630 81.697 — 12.414 -69.283 —
2016 7.768 -65.697 110.709 — 4.796 -105.913 —

Indicatori financiari

bilanț 2019 (vs 2018)
Grad de îndatorare
565,4% (2018: 737,84%)
Datorii / Total active (total active: 5.596 RON)
Solvabilitate generală
0,18 (2018: 0,14)
Total active / Datorii (total active: 5.596 RON)
Autonomie financiară
-465,4% (2018: -637,84%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 5.596 RON)
Rentabilitate active (ROA)
218,6% (2018: 511,68%)
Profit net / Total active (total active: 5.596 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
94,11% (2018: 87,75%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2019). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre 2 S.COMPANY SRL

Reprezentantul firmei este: BRĂTEANU SIMONA IOANA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2019