Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PASSION-A SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 10.10.2026 (ANAF)

PASSION-A SRL (CUI 1625407) este înmatriculată din 1991 cu număr ORC J1991000919171 și are sediul în județul Galați. Activitatea principală: închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (cod CAEN 6820). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 207.510 RON, un profit net de 86.503 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 3,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
1625407
Nr. ORC
J1991000919171
EUID
ROONRC.J1991000919171
Înmatriculată
35 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Oţelarilor 23B, Mun. Galaţi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
207.510 RON
2025▼ 3,3%
Rezultat net
86.503 RON
2025▼ 33,2%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Secțiunea M · Diviziunea 68 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · 4 diviziuni
  • 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (1)
  • 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (1)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 207.510 86.503 9.942 — 112.533 102.591 1
2024 214.521 129.436 5.175 — 158.163 152.988 1
2023 31.650 7.526 7.284 — 30.835 23.551 1
2022 15.600 8.985 1.280 1.808 24.489 25.017 —
2021 15.600 9.318 1.397 1.808 24.939 25.350 —
2020 15.600 9.548 1.514 1.808 25.286 25.580 —
2019 15.600 9.666 1.332 1.808 25.222 25.698 —
2018 15.600 9.872 1.100 1.808 25.197 25.905 0
2017 15.600 9.187 1.017 1.808 24.421 25.212 0
2016 15.600 6.856 333 2.020 21.094 22.781 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
8,83% (2024: 3,27%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
11,32 (2024: 30,56)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
91,17% (2024: 96,73%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
76,87% (2024: 81,84%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
84,32% (2024: 84,61%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
41,69% (2024: 60,34%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PASSION-A SRL

Reprezentanții firmei sunt: AGACHE ALINA (administrator), GALIAȚATOS ALEXANDROS (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025