Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LUCEAFARUL T & T SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 21.10.2026 (ANAF)

LUCEAFARUL T & T SRL (CUI 1627696) este înmatriculată din 1992 cu număr ORC J1992001204170 și are sediul în județul Galați. Activitatea principală: Baruri și alte activități de servire a băuturilor (cod CAEN 5630). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 279.145 RON, un profit net de 2.134 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 6,5% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
1627696
Nr. ORC
J1992001204170
EUID
ROONRC.J1992001204170
Înmatriculată
34 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Brînduşei 15, Mun. Galaţi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
279.145 RON
2025▼ 6,5%
Rezultat net
2.134 RON
2025▼ 76,9%
Angajați
2
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 279.145 2.134 8.855 11.659 11.754 14.558 2
2024 298.420 9.246 8.517 12.701 17.306 21.490 2
2023 243.755 7.365 7.398 13.460 5.979 12.245 2
2022 205.289 4.364 12.616 14.218 3.278 4.880 2
2021 157.725 -541 19.433 14.977 4.785 516 2
2020 114.221 1.491 16.367 16.817 607 1.057 2
2019 157.008 2.519 21.904 17.621 3.849 -434 2
2018 156.702 -3.374 23.383 18.424 2.006 -2.953 2
2017 122.751 -12.003 18.778 18.201 998 421 2
2016 132.155 805 6.392 9.991 1.058 4.657 2

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
37,82% (2024: 28,38%)
Datorii / Total active (total active: 23.413 RON)
Solvabilitate generală
2,64 (2024: 3,52)
Total active / Datorii (total active: 23.413 RON)
Autonomie financiară
62,18% (2024: 71,62%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 23.413 RON)
Rentabilitate active (ROA)
9,11% (2024: 30,81%)
Profit net / Total active (total active: 23.413 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
14,66% (2024: 43,02%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
0,76% (2024: 3,1%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LUCEAFARUL T & T SRL

Reprezentantul firmei este: OBREJA VALERICA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
16.08.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 20.05.1992 Înregistrată din 04.12.1992 ANAF
16.08.2026 Data stării juridice 20.05.1992 04.12.1992 ANAF