Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PATISERIA BUBU SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 08.10.2026 (ANAF)

PATISERIA BUBU SRL (CUI 1635206) este înmatriculată din 1991 cu număr ORC J1991000737179 și are sediul în județul Galați. Activitatea principală: închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (cod CAEN 6820). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 60.000 RON și un profit net de 40.730 RON. Cifra de afaceri e practic neschimbată față de 2024 (0,0%).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
1635206
Nr. ORC
J1991000737179
EUID
ROONRC.J1991000737179
Înmatriculată
35 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Saturn 7-9, Mun. Galaţi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
60.000 RON
2025– 0,0%
Rezultat net
40.730 RON
2025▲ 39,2%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Secțiunea M · Diviziunea 68 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (6820 — închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (17) · 8 diviziuni
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (10)
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (1)
  • 5611 Restaurante
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (1)
  • 8122 Activități specializate de curățenie
Diviziunea 91 · Activități ale bibliotecilor, arhivelor, muzeelor și alte activități culturale (1)
  • 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9699 Alte servicii personale n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 60.000 40.730 264.262 349.104 57.977 142.819 —
2024 60.000 29.250 261.914 352.821 11.182 102.089 —
2023 60.000 31.376 11.486 33.526 50.798 72.838 —
2022 56.500 13.424 8.569 29.315 20.572 41.318 —
2021 62.300 23.911 1.197 39.612 159.479 197.894 0
2020 110.939 907 4.439 43.407 135.193 174.161 0
2019 110.131 6.641 3.356 50.060 126.669 173.373 1
2018 136.606 -4.249 5.541 53.397 119.373 167.229 1
2017 155.384 2.061 6.610 56.073 122.835 172.298 2
2016 271.955 47.740 11.123 53.860 127.666 170.403 2

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
64,92% (2024: 71,95%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,54 (2024: 1,39)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
35,08% (2024: 28,05%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
10,01% (2024: 8,04%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
28,52% (2024: 28,65%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
67,88% (2024: 48,75%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PATISERIA BUBU SRL

Reprezentanții firmei sunt: ȘTEFAN ION (administrator), NEAGU DAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
04.08.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 28.06.1991 Înregistrată din 04.12.1992 ANAF
04.08.2026 Data stării juridice 28.06.1991 04.12.1992 ANAF
04.08.2026 Cod CAEN principal 5630 6820 ANAF