Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

BEST COSMETICS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 28.10.2026 (ANAF)

BEST COSMETICS SRL (CUI 16445978) este înmatriculată din 2004 cu număr ORC J17/761/2004 și are sediul în județul Galați. Activitatea principală: Coafură și alte activități de înfrumusețare (cod CAEN 9602, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2017, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.215 RON și un profit net de 3.650 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 92,2% față de 2016.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
16445978
Nr. ORC
J17/761/2004
EUID
ROONRC.J17/761/2004
Înmatriculată
22 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Brăilei 27, Mun. Galaţi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2017).

Cifra de afaceri
4.215 RON
2017▼ 92,2%
Rezultat net
3.650 RON
2017▼ 81,1%
Angajați
—
2017

Activitate

CAEN principal
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare
Secțiunea S · Diviziunea 96 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2017
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 224.783 274 — -224.509 —
2024 — 0 224.783 274 — -224.509 —
2023 — 0 253.305 274 28.522 -224.509 —
2022 — -65 374.061 274 184.810 -224.509 —
2021 — 0 375.139 98.346 218.436 -93.889 —
2020 — 0 375.139 98.346 218.436 -93.889 —
2019 — 0 375.139 98.346 218.436 -93.889 —
2018 — -164 375.139 98.346 218.436 -93.889 —
2017 4.215 3.650 375.139 98.346 218.600 -93.725 —
2016 54.182 19.298 380.572 98.346 220.382 -97.376 —

Indicatori financiari

bilanț 2017 (vs 2016)
Grad de îndatorare
118,36% (2016: 119,4%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,84 (2016: 0,84)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
-29,57% (2016: -30,55%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
1,15% (2016: 6,05%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
86,6% (2016: 35,62%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2017). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre BEST COSMETICS SRL

Reprezentanții firmei sunt: HARET SIMONA-ALICE (administrator), HARET FLORIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2017