Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LUKMATIC S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 04.11.2026 (ANAF)

LUKMATIC S.R.L. (CUI 16469837) este înmatriculată din 2004 cu număr ORC J12/2003/2004 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități combinate de secretariat (cod CAEN 8211, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 13.824 RON și o pierdere netă de 7.525 RON.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
16469837
Nr. ORC
J12/2003/2004
EUID
ROONRC.J12/2003/2004
Înmatriculată
22 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Kovari Laszlo 18, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
13.824 RON
2025
Rezultat net
-7.525 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
8211 Activități combinate de secretariat
Secțiunea N · Diviziunea 82 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4321 Lucrări de instalații electrice

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (8211 — Activități combinate de secretariat). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (19) · CAEN Rev.2 · 5 diviziuni
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (12)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (4)
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
  • 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 13.824 -7.525 170.514 — 17.592 -152.922 —
2024 — -1.672 145.758 — 361 -145.397 —
2023 — 0 240.827 — 97.102 -143.725 —
2022 — 0 240.827 — 97.102 -143.725 —
2021 — 0 240.827 — 97.102 -143.725 —
2020 — 0 240.827 — 97.102 -143.725 —
2019 — -28.374 240.827 — 97.102 -143.725 1
2018 — 0 152.151 — 97.102 -55.049 —
2017 — -963 152.151 — 97.102 -55.049 1
2016 — -1.771 150.140 — 96.054 -54.086 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2019)
Grad de îndatorare
969,27% (2019: 248,01%)
Datorii / Total active (total active: 17.592 RON)
Solvabilitate generală
0,1 (2019: 0,4)
Total active / Datorii (total active: 17.592 RON)
Autonomie financiară
-869,27% (2019: -148,01%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 17.592 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-42,78% (2019: -29,22%)
Profit net / Total active (total active: 17.592 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-54,43%
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LUKMATIC S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MOLDOVAN FLAVIU FLORIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025