Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ERICSIN SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 11.10.2026 (ANAF)

ERICSIN SRL (CUI 16469900) este înmatriculată din 2004 cu număr ORC J2004002010126 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (cod CAEN 5621).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
16469900
Nr. ORC
J2004002010126
EUID
ROONRC.J2004002010126
Înmatriculată
22 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. MOTILOR 107, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
0 RON
2023
Rezultat net
0 RON
2023
Angajați
0
2023

Activitate

CAEN principal
5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023
5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (1) · CAEN Rev.1, neredeclarate în versiunea firmei
  • 5552 Alte unități de preparare a hranei

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2019. Surse: MFinanțe (2016–2018, 2022, 2024–2025) și ANAF (2020–2021, 2023). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 31.802 — 128.144 96.342 —
2024 — 0 31.802 — 128.144 96.342 —
2023 0 0 31.802 0 128.144 96.342 0
2022 — 0 31.803 — 128.145 96.342 —
2021 0 -20 31.803 0 128.145 96.342 0
2020 0 -9.800 31.803 0 128.165 96.362 0
2018 — 0 31.833 — 138.040 106.207 —
2017 — 0 31.833 — 138.040 106.207 —
2016 — -150 31.833 — 138.040 106.207 —

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2021)
Grad de îndatorare
24,82% (2021: 24,82%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
4,03 (2021: 4,03)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
75,18% (2021: 75,18%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
0% (2021: -0,02%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
0% (2021: -0,02%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ERICSIN SRL

Reprezentantul firmei este: HORVATH CAROL VALENTIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023